maciek916

siewnik mazur

Polecane posty

maciek916    3

koledzy mam pytanie czy ktoś posiada katalog do mazura ze skrzyniom bezstopniową potrzebny jest mi numer katalogowy kół zębatych na sprzęgle tego pojedyńczego i podwójnego a może ma ktoś taki siewnik na części

AS2    125

Mam zeskanowany ten katalog, także możesz przesłać mi na priv swój adres mailowy, to Ci go wyślę. Przesłałbym Ci na pocztę agrofoto, ale plik jest za duży.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mlodyrolnik3
      Mógłby mi ktoś objaśnić jak zrobić próbe kręconą?
    • Przez paktofonikas1987
      Czy w kazdym siewniku mozna ustawic sciezki ?Bo mam jakis stary duzy (5 lub 6m) siewnik z kutna i chcialbym zaczac robic sciezki pod opryskiwacz z belka 12 m.I nie bardzo wiem jak to zrobic. Moglby ktos pomoc?
    • Przez rudi0018
      Witam, posiadam nowy siewnik Poznaniak 2,7m na normalnych redlicach, który współpracuje z agregatem Agro-Masz (z wałem packera). Chciałbym wiedzieć jak dokładnie ustawić głębokość redlic, bo mam wrażenie, że redlice przednie idą znacznie płycej niż redlice tylne. zastanawiam się jak ustawić tylne zagarniacze, tzn jaki powinien być kąt ich pracy w glebie, oraz jak głęboko powinny iść. Bo nie mam ich ustawianych na łańcuchu, tylko sztywno na ramie za pomocą otworów i śrub. Palce zagarniaczy powinny pracować poziomo, czy koncówki zagarniaczy powinny być w górze bardziej?

Tak u mnie wyglądają zagarniacze: https://imgur.com/H1S3Wkl https://imgur.com/255eTnf
    • Przez Brytan
      Witam.
      W lipcu kupiłem Poznaniaka S043/3 z 1987 r i pisze na tabliczce,że jest to poznaniak 6 i czy to możliwe bo większość była na skrzyni olejowej?
      A następna sprawa jeżeli na tabliczce piszę mi że na A6 przy normalnym siewie wysieje bodajże 248 kg to jak on oszuka?  Wysieje więcej czy mniej?
      Następna sprawa to wysiew zwiększony i normalny?  Jeżeli obie są te dwie zębatki to jest wtedy normalny?
      I ogółem potrzebuję jakiegoś sprzeca co by mnie podszkolił w tym siewniku co i jak i na co uważać. Dodam,że siewnik jest na docisku.
    • Przez AgroMat
      Potrzebuje zdjęcie polskiej tabeli wysiewu do siewnika Kverneland accord Da.
      Pilnie potrzeba!!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj