Skocz do zawartości
Mateusz2424

kalibracja skrzzyni biegów

Polecane posty

Mateusz2424    16

witam. czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak przeprowadzić kalibrację skrzyni biegów  w arionie 420 CIS? z góry dziekuje za pomoc.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Adam0702
      Zastanawiam się nad kupnem ciągnika JD 6150R albo ariona 620 na wypasie z cebisem amortyzacją i takie tam podobna do JD. Co polecacie jakie są wady i zalety tych maszyn.
    • Przez norbitoja
      Piszcie kąkretny model, liczbę km, oraz z jaką maszyną pracuje ciągnik, opinie o waszym ciągniku.
    • Przez Mistrzu70
      Witam, mam dylemat który z wyżej wymienionych ciągników wybrać. Proszę użytkowników tych ciągników o napisanie paru zdań o tych dwóch modelach. Piszcie jak ciągniki wam się sprawują, co nimi robicie i przy jakich obrotach.

btw. jestem nowy na forum więc elo wszystkim.
    • Przez Piters182
      Tak jak w temacie, co byście wybrali z tych ciągników. Gospodarstwo 80ha, ciągnik miał by być jako pomocniczy, rozsiewacz, opryskiwacz, prace z ładowaczem, czasem transport. Przeznaczam na ciagnik 160-200tyś, netto.
    • Przez BatonKN
      Witam tak jak w temacie który jest lepszy? Chodzi o zwrotność z turem, pracą z maszynami, spalaniem, awaryjnością? Może ktoś posiada te modele? Ciągnik chcę zakupić na wiosnę bo wtedy można złożyć następne wnioski o dofinansowanie. Ciągnik będzie główną maszyną w gospodarstwie, zastąpi dotychczasowe Ursusy;) Gospodarstwo liczy 20h ziemi i około 5h łąk, posiada bydło. W przyszłości pola będzie przybywać. Proszę o opinie tych ciągników. Wiem że posiadają chyba te same silniki bo claas ma silniki jelenia ale coś więcej potrzebuje:). Pozdrawiam i czekam na rozsądne odp;)