Skocz do zawartości
RoRo

Odrobaczenie loch

Polecane posty

RoRo    3

Witam mam problem z podaniem u jednej lochy inwemektyny. moge podac jej zamiast tego levamol 8%?? jak tak to ile gram.

Wiadomość z agroFakt.pl

RoRo    3

A gdzie to kupie?? to jest proszek czy jak i w jakiej cienie

Kizo    5

Dectomax jest to środek do odrobaczania w iniekcji i co najciekawsze domięśniowej. Niestety tani nie jest ale rzeczywiście jak pisał kolega dwa

posty powyżej bardzo dobry.

Agronim    1

Panowie i panie, jakie macie sposoby na podanie IVERMECTYNY? Ja kiedyś stosowałem ale to były wydarzenia traumatyczne i dla mnie i dla macior.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam mam taki pytanie jak myślicie przez ile czasu w Polsce  będzie jeszcze pomór świń.Proszę o  komentarze i wiele odpowiedzi.Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
    • Przez jan2130
      Witam pomuszcie co mam zrobic juz niemam sił az strach wejsc do szopy cholery obgryzaja sobie uszy i to tylko jeden skojec jest ich tam 50 juz prubowałem wszystkiego pryskałem je takim sprejem zapachowym zucałem i plastkowe butelki sypałem proszek na uspokojenie do pasz i nic :angry:
    • Przez Gospodar55
      Witam mam na oku 2 chlewnie do dzierżawy jedna 500 m2 a druga 1900m2 i mam pytanie jak wygląda kontrakt na świnie z różnych firm.Mogł by ktoś opisać jak to wygląda,ile dostajecie za sztuke i czy można wziąć kontrakt że oni dają paszę i weterynarza,jaki rodzaj podłoża czy można wziąc głęboką ściółke?
    • Przez keeway
      Witam kupie male prosieta w rozsądnej cenie woj maloposkie

• Przez karolcia06063
      Witam.Mam problem, kupiłam knura hodowlanego,ale nie "sprawuje się".Hodowca nie zamierza go wymienić,co mogę zrobić.Czy ktoś coś wie,albo miał taki problem.