Polecane posty

tomuss17    9

witam poszukuje osoby która podpowie co to za model sterownika poszukuje do niego schematu

post-39580-0-17362500-1455710453_thumb.jpg

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co Ci w nim nie działa?

tomuss17    9

siad chyba czujnik temperatury bo wskazowka skacze z prawej do lewej włączając i wyłączając agregat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez karoleeeq
      Witam, chciał bym kupić halogeny na tył do swojego Wladimirca-t25 mianowicie chodzi mi o ledowe tylko jest tyle tego na rynku że nie jestem w stanie się zdecydować. Co wy byście polecali? / Z góry dzięki za odp

• Przez Fenol
      jakie oświetlenie w obejściu/budynkach jest najlepsze i najtańsze?
    • Przez daro93_15
      Witam potrzebuje pilnie pomocy mianowicie chodzi mi o przekrój kabli do zasilania dwuch urzadzeń pierwszy kompresor 7,5kw systaem łagodnego rozruchu na tabliczce pisze prad 8.2A 
      na reaktorze pianki pur tez pisze moc silnika 7kw chce zastosować przedłużacz bębnowy 25m 5x4mm2 czy te przewody wytrzymają obciążenie ciągłej pracy i następne pytanie jakie musi być zabezpieczenie na sile u klienta bo często widzę bezpieczniki 20c czy wytrzyma to ??z góry dziękuje w wtorek zaczynam pierwsze zlecenie i nie wiem czy nie lepiej wypożyczyć agregat prądotwórczy
    • Przez Marecki2922
      Witam , dostałem myjkę która nie odpala grzania wody prawdopodobnie padł czujnik przepływu wody i moje pytanie jak go sprawdzić  ,czy można ten czujnik zmostkować w celu sprawdzenia ?
    • Przez simson2812
      Witam mam problem migomat momentalnie przestal dzialać, drut wysuwa i brak prądu na drucie. Kiedyś też mi się tak stało zawiozłem do fachowca postał powiedział że nic nie zrobił i spawał ponad 2lata

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.