Polecane posty

mchal-p175    0

Witam, Zastanawiam się nad kupnem opryskiwacza firmy Tad-len TL2018. Prosiłbym o opinie najlepiej użytkowników

Posiadam taki opryskiwacz 1 sezon,wyposażony w komputer mullera.Opryskalem nim ponad 400 ha i nic złego na niego nie moge powiedziec,jedynie co to belka skrętna dostaje luzu i trzeba ją skręcac co jakis czas tymi srubami kontrującymi.Moj kolega posiada tez taki model od 2009 roku na liczniku hektarów wybilo juz ponad 3000 ha  :D i własnie jedyne co robił to tuleje wymienial na tym zaczepie więc opryskiwacz godny polecenia a malowanie o wiele lepsze ma niz w sporo drozszym pilmecie.

KOVU    1

osoba z 1 postem zaklada temat i osoba z 1 postem na niego odpowiada ?? ale o.k mchal-p175 podeslij na priv fotki tego opryskiwacza jesli to nie problem

Wiadomość z agroFakt.pl

patfilmax    7

Tez przymierzam się do takiego TL 2018, macie może cennik? A jak nie to prosze o podanie ceny kolegi mchal-p175(jeśli nie tajemnica), Bo tez chce z pełnym wyposażeniem łącznie z komputerem, a czy hydraulika(rozkładanie, poziomowanie, podnoszenie) też działa z poziomu komputera?

z góry dzięki

Edytowano przez patfilmax

mchal-p175    0

Tez przymierzam się do takiego TL 2018, macie może cennik? A jak nie to prosze o podanie ceny kolegi mchal-p175(jeśli nie tajemnica), Bo tez chce z pełnym wyposażeniem łącznie z komputerem, a czy hydraulika(rozkładanie, poziomowanie, podnoszenie) też działa z poziomu komputera?

z góry dzięki

Tak to wszystko jest sterowane z komputera. Cena dokładnie nie pamiętam ale  coś w granicach 64 tys. z dyszami ceramicznymi dwustrumieniowymi Lechlera i końcówki RSM

cena netto

eko-Kontrol    1

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą znakomitej jakości opryskiwaczy Słoweńskiej (dawniej Jugosławiańskiej) firmy AGROMEHANIKA Kranj.

Super stosunek ceny do jakości.

eko-Kontrol

ul. Inowrocławska 8

88-140 Gniewkowo

ekokontrol@poczta.fm

tel. 783 533 508

123p    1

a używa ktoś zawieszany w pełni hydrauliczny ? jak on się sprawuje ? 

matus2609    47
Czy tyle wart to Ci nie powiem, sam w zeszłym roku kupiłem nowego tadlena tl615 za ok 10tyś i jak dla mnie jest ok, Narazie opryskałem nim ok 60 ha i wszystko działa jak należy. Mogę polecić.
  • Like 1

kundys    10

a to jakie masz w nim wyposazenie że tyle kosztował? ale jesli jest w bardzo dobrym stanie myslisz że warto? dzięki za odpowiedź 

Edytowano przez kundys

matus2609    47

dokładnie 9400zł nic specjalnego w nim nie mam tylko hydrauliczne podnoszenie lanc, zawór stałociśnieniowy arag sterowany z kabiny, oświetlenie, głowice trzy pozycyjne, zbiornik do mycia rąk, zbiornik do mycia opryskiwacza i to chyba tyle, choć nie wiem w co by go szło jeszcze doposażyć?, też uważam że drogo ale był potrzebny na już. Jeśli w dobrym stanie to pewnie warto, za mało swojego używałem aby znaleźć jakieś wady i coś więcej o nim napisać,  po roku jeszcze nie gnije;) opryskiwacz jak opryskiwacz. Aha pompa standart czyli zefirek czy jakoś tak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez polak97
      Witam. 
      Poszukuje osoby lub firmy która zajmuje się modernizacja lub naprawa opryskiwacz chodzi głównie o lance i mocowania. Z województwa podkarpackie, świętokrzyskie lub małopolskie. 
      Pozdrawiam 
    • Przez KULAWA_KOZA
      stan BDB -sprawny
    • Przez arekw
      Witam, Czy ktoś z Państwa posiada opryskiwacz marki   kukowiak lub gaspardo z komputerem,  belka 15 lub 18m zawieszany. hudraulicznie roskładany
      Co polecacie . Proszę o opinie .
       Pozdrawiam
    • Przez stanrol
      Witam. Szukam jakiegoś fachowca do tej maszyny mam problem z układem jezdnym, maszyna przestała jeździć. Szukam kogoś kto zna się na hydraulice, kto by pomierzył ciśnia i ogólnie wie co i jak.
    • Przez lajkzxc
      Witam. Pytanie do użytkowników takich opryskiwaczy. Jak one się wam sprawują? Czy ponownie byście j kupili?   Jak sprawuje się belka 21m, czy wytrzymuje i jak działa stabilizacja?  Noszę się zamiarem zakupu opryskiwacza 2000-2500l i czy pchać się w taką używkę?   Czy mże coś innego polecacie?  Pozdrawiam

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.