rolmasz

Przedni napęd ZTS 14145

Polecane posty

rolmasz    6

Witam, nietypowe pytanie

Czy macie jakiś schemat gdzie są rozrysowane gdzie powinny być smarowniczki przy moście na przednim napędzie? Prawdopodobnie u mnie są powyrywane i chciałbym zamontować nowe. tylko nie chcę tracić czasu na szukanie otworów...

Pozdrawiam

potrzeba jest matką wynalazków

magnum310    0

2 smarowniczki masz na głównym sworzniu mocującym most do ramy i po jednej w każdym krzyżaku na półosiach (chyba że krzyżaki masz bezobsługowe). To wszystkie smarowniczki, więc szukania niezbyt wiele :)

rolmasz    6

2 smarowniczki masz na głównym sworzniu mocującym most do ramy i po jednej w każdym krzyżaku na półosiach (chyba że krzyżaki masz bezobsługowe). To wszystkie smarowniczki, więc szukania niezbyt wiele :)

Dzięki za odpowieź, nie sądziłem że tylko tyle jest smarowniczek, no ale cóż. 

potrzeba jest matką wynalazków

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tedexx
      Kupiłem ciągnik i rok jest inny w dowodzie a na inny wygląda , nie ma tabliczki znamionowej i nie wiem jak to sprawdzić .
      Dzięki za odpowiedzi z góry 
    • Przez grom4444
      Witam. proszę o pomoc w podłaczeniu wskaznika temp. wskaznik jest oryginalny, ale sprawdzałem bezposrednio na akumulatorze to sie wzbudza na maksa. podłaczyłem przewod z czujnika i przwód od bezpiecznika z prądem i nic sie nie dzieje po rozgrzaniu silnika. jak to nalezy prawidłowo podłaczyć??? może ktoś ma jakis schemacik?? proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu bo nie długo czas jechać do roboty a bez wskażnika to trochę nie bardzo
    • Przez tomaszs88
      Mam problem otóż podczas prac jesiennych zauważyliśmy że w chłodnicy jest olej ale temperatury nie łapał i wyganiało płyn...postanowiliśmy wymienić dwa oringi w chłodniczce oleju i problem zniknął...podczas orki zauważyłem to samo...wszystkie prace skończyliśmy i ciągnik stał przez kilka dni...po jechałem po nawóz i podczas jazdy z pustą przyczepą zagotował się płyn...okazało się na podwórku że płyn poszedł do oleju bo bagnet był aż szary...zaczęliśmy rozbierać...zdjęliśmy głowicę...uszczelka cała...sprawdzaliśmy chłodniczkę oleju...szczelna...za laliśmy płyn w kanały by zobaczyć czy ucieka to spadło dosłownie 0,5cm...reszta stoi...nie wiemy gdzie szukać przyczyny bo najpierw poszedł olej do płynu a póżniej płyn do oleju....tylko którędy? głowicą? z góry dzięki za pomoc :rolleyes:
    • Przez Tyfo89
      Witam interesuje mnie jak się załącz wom w zetorze 8011 wiem ,że są podobne tematy ale jakoś nie mogę odszukać tych wiadomości. Pytanie nie jest zadane bo mi się nudzi tylko chcę się tego dowiedzieć. Dzięki za pomoc 
    • Przez Przemas97
      Witam robiłem w styczniu remat skrzyni pośredniej A dokładnie żółwia i zająca bo się rosypalo. Mechanik rozegrał włożył nowe części złożył i troszkę sie poprawiło ale jeszcze to nie jest to na wolnych obrotach ciężko jest wyrzucić z biegu. A na wyższych już jest ok. I jeszcze na zimnym oleju słychać cały czas pompe od podnośnika. Co to może być. Pomóżcie mi w końcu z tym dojść?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.