Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Fendt308lsa    100

Witam piszę ponownie i pytam was o zdanie. Jaki kultywator polecacie do ciągnika 85km? ciągnik nie młody więc odejme pare koni i niech będzie 80 km, klasa ziemi 4 gór nie posiadam lekkie pagórki do 60ątki posiadam kultywator 2,10 i spokojnie daje rade nawet by dala sobie radę z 2,40 myśle zamierzam teraz na wiosne kupić kultywator do fendta 308 ls i jaki polecacie do tej mocy i ciągnika gór strasznych nie mam :D jakieś pagórki i to nie duże :) co polecacie mam zamiar wydać do 3000 tys na używaną maszyne jak coś to okolice suwałk.

Wiadomość z agroFakt.pl

patryk741    26

według mnie tak ... posiadam mtz 82 mam 3 metry kultywator i do tego smyk lub brony i daje sobie radę bez problemu ciagne nim również agregat 3.6 metra na wąskich łyżkach z podwójnym wałkiem i też daje radę

Fendt308lsa    100

Nie nie jednak postanowiłem zakupić nowy kultywator ale przecie kultywator z wałkami to to samo praktycznie co agregat :D 3m zakupic zamierzam ewentualnie 3,20 ale nie wiem czy ciagnik da rade

corrado    359

3.2m z podwójnym wałkiem spokojnie da radę. Ja mam słabszą ziemię i bez górek ciągam taka mocą 3.6m jest bez problemu więc w Twoim wypadku  taka szerokość będzie w sam raz.

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MtrzeszczM
      Witam jak w tytule czy jest znacząca różnica w jakości  zębów  do brony wirowej Amazone kg 303  bo z tego co sie orientuje w cenie 2 x drozej orginał  ale czy to sie przekłada na żywotność ? moze ktos sie orientuje?
    • Przez kolba12
      witam zastanawiam się który agregat wybrać oba z UG ares sprężynowy czy talerzowy i z jakim wałem na 4 klase ziemi.
    • Przez karol
      wiecie może ile może kosztować używany agregat np: Rabewerk albo inny z hydropakiem??
    • Przez TomaszN
      Witam od pewnego czasu przymierzam się do kupna agregaty talerzowego. I mam pytania . czy lepiej wybrać 1.8m czy 2m ? jakiej firmy wybrać . Bo ja przeglądałem tolmwy i euro masza Ma służyć do uprawy scierniska i pod siew . pozdrawiam
    • Przez pala92
      Witam. Czy ktoś miał doczynienia z wałem na  przedni tuz franquet synchrospire? http://www.best-agri.com/pl/d/waly-uprawowe-franquet-synchrospire-23382
      Czy bedzie on dobrze kruszył ziemie po wjechaniu z siewem prosto w orke ? Dodam ze ten który chce kupic nie posiada zębów z przodu ale to kwestia dorobiebia.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.