News

Polecane posty

Witam. W tym roku kończę technikum rolnicze i zamierzam iść dalej na studia. To co mnie interesuje to wszelka technika rolnicza. Szukam dobrej uczelni z dobrze wyposażonym warsztatem praktycznym i odpowiednim podejściem do studenta. Chętnie rozważę się każdą uczelnię lecz wolałbym aby były one umiejscowione w jakichś większych miastach i najlepiej na południu kraju. 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

Karol28OZE    0

SGGW w Warszawie wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Jakiś czas temu rozważałem tam studia zaoczne, niestety ze względów osobistych nie mogłem ich podjąć, ale z tego co się wtedy orientowałem to godna polecenia w tym kierunku.

Dziękuję. Proszę usunąć temat ponieważ stworzyłem nowy, który sądzę że będzie bardziej aktywny, przejrzysty i pomoże innym osobom.

Przepraszam za kłopot.

Edytowano przez DanioTraktorzysta

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez didu70
      Witam chciałem zapytac czy ktos z was wie u jakiego dealera w małopolskim lub podkarpackim lub w swietokrzyskim mozna kupic sprzet rolniczy na zasadzie faktury z terminem płatnosci 90 dni wpłatą zaliczki i odbiorze sprzetu po wpłacie zaliczki.
    • Przez Blusik
      Witam
      Mam pytanie jakie wymagania muszą spełnić np pług, siewnik,kosa konna aby poruszać się po drodze rejestrowac nie musze ale czy wystarczy że mają odblask czy nie? 
      Pozdrawiam 
    • Przez pitrr00
      Witam   wybieram sie na studia na kierunek  rolnictwo lub zootechnik
      Wie ktoś  może jakie jeszcze uczelnie w Warszawie oprócz SGGW oferują te kierunki
      Ktoś kto chodził opowie jak jest na zootechnice?
    • Przez nowaktomasz
      Cześć wszystkim. Mam pytania. Jaką szkołę rolniczą wybrać w woj. oOlnośląskim?
    • Przez Filipson
      Witam. Mam zamiar iść na studia podyplomowe na kierunek rolnictwo. Czy ktoś z forum studiował na UWMie lub na SGGW ? Gdzie otrzymam więcej praktycznej wiedzy ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.