News
Filipeusz

Amazone D7 Typ 30 Special II

Polecane posty

Filipeusz    0

Witam
Poszukuje instrukcji oraz tabeli wysiewu w języku polskim, do siewnika "Amazone D7 Typ 30 Special II". Z góry dziękuje za pomoc!

Wiadomość z agroFakt.pl

Filipeusz    0

Przepraszam, myślałem że te dział jest odpowiedni, temat do zamknięcia, dzięki za pomoc

Edytowano przez Filipeusz

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez moc1634
      Cześć! potrzebuję instrukcję obsługi opryskiwacza Tecnoma model Laser 3000, komputer z softem AVENTA 3.0, na jednym ze zdjęć jest taka a'la tablica z pokrętłem, które pokazuje jak należy ustawić zawory sterujące rozwadniaczem i całą armaturą. Podejrzewam, że w innych modelach mogą być podobne rozwiązania. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek chociaż szczątkową instrukcję. Pozdro!

• Przez Paweł18
      Czy posiada ktoś tabelę wysiewu do tego siewnika?

• Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 

Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.