M-a-x

John Deere 6300 problem z tylnym mostem?

Polecane posty

_Grzesiek_5    6

hałas dobiega podczas jazdy,postoju ? jaki to jest dzwięk? coś więcej musisz opisać bo tak to nikt na to pytanie nie będzie w stanie odpowiedzieć

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal1111111111
      witam zamierzam kupic jakis traktor 110-150km jaki polecacie mi sie spodobał john deer 7600 co o nim powiecie
    • Przez szajba30
      Witam, mam problem w jd 6100 , pewnego razu zazgrzytało ( od tego czasu słychać mechaniczny dźwięk bez względu czy jest na luzie czy na dowolnych biegach)  coś i leciał lekko olej gdzieś w okolicy wałka łączącego skrzynię z silnikiem( luz na flanszy od skrzyni), odkręciłem wał od skrzyni , odkręciłem osłonę od strony silnika oraz śruby od tłumika drgań, i teraz dylemat jak wyjąć wał łączacy skrzynię z silnikiem, jak on jest mocowany id strony silnika ? Jak nie wyjmę wału to nie dostanę się dalej, czy ktoś wie jak wymontować tłumnik drgań - czy on wyjdzie razem z wałem ? 

• Przez _Grzesiek_5
      Witam, Czy jest może ktoś kto posiada katalog części do John Deere 6400 i chciałby się nim podzielić? Bym był bardzo wdzięczny 🙂
    • Przez roxor
      Witam panowie mam taki problem z john deere 6900 mianowicie problem polega na tym ze ciągnik zapala normalnie chodZi i wszystko wydaje sie byc dobrze a po chwili gasnie. gasniecie wyglada tak jak by ciagnik miał odcinane paliwo i jak zgasnie to nie mozna go uruchomic czasami przez chwile a czasami przez dłuzszy czas tj ok 30 min pozniej ciaggnik zapala normalnie i nie jest ani zapowietrzony ani nic zapala tak jak by go ktos normalnie zgasił i zapalił moze ktos sie z czyms takim spotkał lub wie co to moze byc prosił bym o jak najszybsza podpowiedz dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Mateo3566
      Witam ☺️w moim jd z skrzyni biegów  jest delikatny wyciek , z pod czegoś takiego. Czy za tym bolcem są jakieś oringi ? A może ktoś przerabiał coś takiego?☺️

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj