Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
cena

Wiadomość z agroFakt.pl

maromar    13

kolego, kto kupując siano chciałby się bawić w takie rzeczy, nie lepiej w podobnej cenie poszukać kostki albo bele? ja sprzedałem siano w belach, facet sobie je powoził dostawczakiem

farmervip    78

Normalne sprasowane siano czy to w bele czy kostki kosztuje zależnie od regionu od 200 do 500zł tona, ty jak masz luzem to zbyt dużej ceny nie uzyskasz i pewnie mało kto bedzie się chciał w to bawić, no chyba ze za darmo!

Kamil_NH    2

Północny-zachód Mazowieckiego siano w małych kostkach, jakość bardzo dobra. 700zł/tona

Kamil_NH    2

Susza taka była, pierwszy pokos skoszony ale połowa tego co powinna być, drugiego nie było co kosić, a trzeci poszedł na sianokiszonki bo nie dało się ususzyć.

Kostki ważyły ok 10kg/szt i sprzedały się po 7zł/szt, kupił znajomy który prasował mi i zabrał wszystko czyli nie całe 500szt.

Mateusz61    2

Północny-zachód Mazowieckiego siano w małych kostkach, jakość bardzo dobra. 700zł/tona

cena zaporowa

corrado    217

Niestety tam gdzie brak paszy ceny są bardzo wysokie. U mnie w okolicy jest również to samo.

Tygrysek    21

podlaskie kolno siano 160zł za bardzo słabej jakości sianokiszonka 230zł 120/120cm

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez benek79
      Witam. Po ile płaca lub beda płacic za rzepak w sezonie 2008.
      Ja sprzedaje do ZT kruszwica ale ceny jeszcze nie podali,bedzie pewnie za pare dni.
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez yacenty
      Witam!
      po ile placicie za saletre i inne nawozy?
      ja mam oferte po 670 za tone a slyszalem ze juz jest nawet po 800, jak to wyglada u was?

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez leszekb
      W nowym 2017 r życzę wszystkim producentom mleka godziwego zarobku za naszą ciężką pracę , przetwórcom żeby się rozsądnie z nami dzielili zyskiem . U mnie za grudzień cena około 1,39 zł Mlekovita .

kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88237-ceny-mleka-2016/page-225?do=findComment&comment=1998690
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?