reflex52

Ładowacz Mailleux mx6000 pomocy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
reflex52    0

Posiadam ładowacz maileux mx 6000 i są chyba chyba przy nim nieoryginalne siłowniki główne i nie opuscza do ziemi i chcę się dowiedzieć jaki wymiar ma ten siłownik a dokładnie chodzi mi o średnicę tłoka i cylindra oraz długość siłownika złożonego na maksa jak i rozłożonego tzw. skok mierząc od środka sworznia do środka sworznia. Dodam że najlepiej jakby były wymiary siłownika dwustronnego.  Z góry dzięki za pomoc.

kozak1    1

ile do ziemi ci brakuje jak opuścisz na max i przy jakim ciągniku go masz zamontowanego ??/

reflex52    0

Brakuje jakieś 35 cm może ciut mniej a jest na renault 103.54. Na 100 % są nieoryginalne i chcę się dowiedzieć o wymiary bo chce sobie dorobić odpowiednie a oryginały praktycznie nie do zdobycia. Ktoś taki posiada ?

Edytowano przez reflex52

Wiadomość z agroFakt.pl

ladowaczeMX    0

Witam

Oryginał jest oczywiście do zdobycia - ale pewnie tanio nie będzie.

Wyślij do mnie wiadomość mailową a prześlę wymiary siłownika

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Raczo
      Witam! Od jakiegoś czasu mam problem z działaniem trzeciej sekcji w turze Zetor TL220. Wszystko jest dobrze gdy narzędzie ładowacza znajduje się na wysokości do ok 2m, lecz gdy tur jest podniesiony na ok 3m przestaje działać elektromagnes/elektrozawór i nie można otworzyć/zamknąć krokodyla. Wystarczy lekkko "szarpnąć"/opuścić/podnieść ładowacz i znów zaczyna działać. Przewód sprawdzony, prąd dochodzi, w tym magnesie też raczej nie ma co zawadzać, czy blokować w jakiś inny sposób. Zresztą nie da się go całkiem rozebrać. Ostatnią opcją jest rodzielacz, stąd moje pytanie czy ktoś go już rozbierał na części pierwsze? A może przyczyna leży całkiem gdzie indziej? Proszę o pomoc.
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez WojtekKalinowski
      Witam.
      Zastanawiam się jaki Łyżko - krokodyl będzie lepszy solidniejszy, Metal_ Technik czy Sonarol ? Oba mam w tej samej cenie, chodzi mi o wasze opinie
    • Przez katopo
      Witam,
      będę w najbliższym czasie kupował chwytak do bel owijanych folią. Przeglądając ofert zauważyłem że są różne wersje. Prosił bym o porady która jest najlepsza.

wersja na dwa siłowniki (cena około 2300zł)
      http://img835.imageshack.us/img835/9362/30451530281.jpg

wersja na dwa siłowniki inaczej umiejscowione (cna około 2700zł)
      http://www.agro-prima.pl/allegro/chwytak/1.jpg

wersja na jeden siłownik(cena około 2200zł)
      http://img02-otomoto.sogastatic.pl/A276119_6.jpg

Proszę o wasze spostrzeżenia i porady na temat wad i zalet poszczególnych wersji.
    • Przez wojtek161
      witam planuje kupić ładowacz czołowy  do c 360 3p proszę o pomoc interesuje mnie marka wol met tylko niewiem ile  sekcji wybrać 2 czy 3 i czy cągnik da rade z takim ładowaczem  jego główne zadania ładowanie obornika z pryzmy  i ładowanie słomy i sianokiszonki? proszę o porady urzytkowników

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.