News
mcswiej12

poznaniak bez docisku

Polecane posty

mcswiej12    0

planuje zakup agregatu talerzowego z walem packera i zastanawiam sie czy moj stary poznaniak da rade w przykryciu ziarna po tym wale. Poznaniak nie ma docisku jedynie ciezarki na redlicach

mcswiej12    0

Wal strunowy odpada. Mam troche kamieni na polu, a poza tym wal ten slabo zageszcza glebe a co za tym idzie sa nierowne wschody.

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    749

to zależy czy chcesz robić jak w nowszych czy coś tworzyć na wzór zagramanicznych  :P

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

izydor6280    749

dużo roboty i koszt nie mały, kupujesz sprężyny i cięgła http://allegro.pl/ciegno-cieglo-dlugie-siewnik-siewnika-poznaniak-i5955538470.html http://allegro.pl/sprezyna-dociskowa-redlicy-siewnik-poznaniak-i5953227046.html

do tego uchwyty z jarzemkami

jakieś 2.5m profilu i do tego tuleje aby zamontować w ramie, oczywiście trzeba wiercić/palić otwory w ramie

najlepiej zobacz jak to wygląda na żywo,

osobiście robiłbym coś w tym stylu

284038581_5_644x461_siewnik-fiona-25m-sc

817550535_4_1080x720.jpg

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ROBERTINHO
      Panowie mam pytanko. Czy ma ktoś z was ten siewnik i wie czy sieje on dobrze?
      Najważniejsza napewno jest ta skrzynia bezstopniowa do regulowania dawki wysiewu. Czy jest ona precyzyjna?
      Myślałem by kupić jakiegoś nowszego poznaniaka albo Famarola-a  używanego no i tu jest problem bo te używane to przeważnie są już albo dojechane albo redlice pogięte.
      Dlatego chciałbym sie dowiedzieć jak to z tymi euromaszami jest?
    • Przez yacenty
      Witam!
      pomożcie wybrac jakis siewnik 3m taki zeby 3p sobie z nim spokojnie radzil.
      Zastanawiam sie nad używanym Amazone D7 albo D8 czym one sie różnią?
      co innego jest godne uwagi?
      na co zwrócic uwage?

zamierzam przeznaczyc na siewnik jakies 10tys zl, moze byc ciut wiecej ale tylko w bardzo uzasadnionym przypadku

pozdrawiam
      YacentY
    • Przez case-and-case
      Witam , kilka dni temu stałem się posiadaczem siewnika Lemken Eurodrill 3000 . W siewniku są ścieżki elektryczne sterowane komputerem 
      lh agro 1600 i tu rodzi się mój problem . Nie działają ścieżki . Nie wiem czy to wina komputera czy może coś źle ustawiłem  . Jest  ktoś kto wie jak dokładnie ustawić ten komputer?  Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie uwagi ,szczególnie osób które posiadają taki siewnik . I jeśli ktoś może ma polską instrukcję do siewnika bądź samego komputera niech da znać

• Przez TomMak
      czy warto kupić zamiast AMAZONE D8 model HASSIA DU300?
    • Przez barkry
      Witam forumowiczów, na naszym gospodarstwie zastanawiamy się nad zakupem słownika Amazone AD, I mamy dylemat czy warto dopłacić do 4m czy lepiej kupić 3 m, siewnik ma być z broną aktywna I wałem gumowym, koń do ciągnięcia tego to New Holland T7.190 lub Jonh Deere 6930 Premium. Opryskiwacz I rozsiewacz nie mają znaczenia.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.