Polecane posty

matiz955    13

Hej. :)

czy nie orientuje sie ktoś w temacie bron wahadłowych, czy sa produkowane nowe przez jakieś firmy ?

Chodzi mi o nową brone wahadłową z pakomatem. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Delbeta
      Wiecie może gdzie kupie na internecie ośke do talerzówki rolex taurus , bo nie mogę znależć .
    • Przez Janbrach1
      Witam, mam okazje wydzierzawić pole o powierzchni 1ha, jest to  pole koszone i zbierane siano prze ze mnie  2 razy w roku. I zostanawiam sie jak zacząć to pole uprawiać? Myślałem, że teraz spryskać tj. końcówka paździenika Randapem i po 4 tygodniach zorać to wmiare głeboko na zime. Na wiosne lekka brona, żeby nie wyciagnąć darni i pozostałości. Później siew owsa, bez jakiegoś super nawożenia, tylko po to, żeby po żniwach zrobić badanie gleby i w nastepnym roku pszeniczka. Co myślicie o takiej uprawie, podzielcie własnymi doświadczeniami. Z góry dzieki.
    • Przez kamil1614
      Witam.
      Kupie wirnik środkowy do brony aktywnej sicma 2,5m ,ten który miałem obecnie pękł ,prosze o kontakt 

• Przez xXPioter99Xx
      Witam! Przymierzam się do kupna brony talerzowej połzawieszanej 4 metrowej , oczywiście hydrauliczne składanej. I moje pytanie brzmi , która z polskich firm będzie najlepsza? Mandam , Staltech czy może Agro Masz? Agrotom? Współpracować będzie z ciągnikiem o mocy 170km. Głównie uprawa pożniwna , mieszanie obornika , ewentualnie uprawa scierniska po kukurydzy na ziarno. Gleby głównie ciężkie kilka hektarów lżejszych. Jaki wał będzie do tego optymalny? Pozdrawiam.
    • Przez AgroLaik
      Witam
      Czy jest jakaś różnica między kultywatorem a agregatem? Czy nazwa agregat jest zarezerwowana dla kultywatora+brony czy można tych nazw używać naprzemiennie

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.