Polecane posty

Bartys12    1

Witam mam zamiar kupić używanego JD 6830P i zastanawiam się czy jest możliwość wzięcia serwisu JD by mi go spr czy jest wart tej ceny i czy wszystko w nim gra chciałbym wiedziec ile kosztowala by taka usluga i co by byli w stanie sprawdzić Pozdrawiam

Edytowano przez Bartys12

sebe1033    146

zawsze jest zależy tylko od Ciebie no i m.in ceny ;) . Najlepiej wyszukaj najbliższego serwisu jd (gdzie stoi ciągnik) i tam zadzwoń będziesz wiedział co i jak i za ile (za rozmowę nie płacisz  ;)

Możesz też wziąść kogoś z warsztatu napraw cena pewnie będzie mniejsza na forum jest kilku co się znają i maja sprzęt

crvx40    9

z tymi serwisami blisko maszyny to jest roznie ostatnio kupowalismy znajomemu john deera i ten sprzedawca mowil jak to jest przyjezdza taki z serwisu  z ludzmi podchodzi do niego i mowi ze jak dostanie np 1tys to ciagnik sprzedany bo powie kupujacym ze z ciagnikiem wszystko  ok a Ci polegajac na jego zdaniu kupia maszyne niekoniecznie dobra takze najlepiej wziac zaufana osobe lub kogos znajomego kto sie na tym zna.

Wiadomość z agroFakt.pl

zenek_19    4

crvx40 jest tak jak mowisz a nawet sprzedajacy na boku sam proponuje dole za sprzedanie i interes sie kreci wszyscy zadowoleni :lol: pozd

Bartys12    1

Aha rozumi :( taa właśnie tylko jie mam osoby którą się zna na tak nowych ciagnikach i w premium jest trochę elektroniki trzeba to jakoś spr czy to dobrze działa ale jak? Jedyna osoba jaką znam ma jd 6920s ale tam nie ma komputera pokładowego itp a jeszcze takie pytanie lepiej kupić nowszego lepiej doposazonego jd6630p czy np o rok starszego i ubozsza wersje np bez przedniego tuza jd6830p jakie są ruznice między tymi ciagnikaki tylko 10km? Dodam że ciągnik musi mieć skrzynie autoquad plus 24/24 najwyżej 20/20 ale na pewno autoquad plus eco

Jeżeli chcesz wybierać JD między premium a zwykłą wersją , polecam premium. Lepsze wyposażenie. Jeżeli masz wybór JD 6630P vs JD 6830 to weź lepiej 6630P.

Oczywiście Premium są droższe. Piszesz że '' o rok starszego i uboższą wersje np bez przedniego tuza jd6830p '' .Premium to premium. Jeżeli ma być uboższa wersja to zwykła wersja. Premium nie mają uboższych wersji , w wyposażeniu są takie same.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tomi32
      Witam Panowie co oznacza blad ecu0 2033.19 bo nigdzie nie mogę znaleźć 
    • Przez Daniel122
      Mam problem, wyskakuje mi takie coś wie może ktoś o co chodzi????????

• Przez Maitav5
      Wtam mam problem a mianowicie podczas pracy john deere 6920 auto powr w pewnym momencie zatrzymuje się i pokazuje się błąd UIC 305157.02 (Ustawiony przełącznik przędkości 2 otwiera się przypadkowo) Po zgaszeniu ciągnik jedzie jednak po pewnym czasie znów się zatrzymuje 
    • Przez maly_mani2
      Witam,
      Jestem nowy na Forum dlatego witam wszystkich bardzo serdecznie.
      Niedawno moja przygoda rozpoczeła się z John Deerem 6920S, lecz w dniu dzisiejszym wyskoczył mi błąd na wyświetlaczu ,,alternator error" coś w tym rodzaju  i błąd nr BIF 000167.16 czyli Wysokie napięcie na D+ (silnik uruchomiony). Koledzy niestety za nic w świecie  nie wiem co to znaczy i co może być przyczyną. Czyżby regulator napięcia??? 
      Dodam jeszcze co ciekawe że problem jak zauważyłem pojawia się jak jade na wyższych obrotach silnika oraz podczas postoju jak pozapalam wszytkie reflektory, na wolnych obrotach silnika na postoju i przy wyłączonym oświetleniu problemu brak. 
      Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu?? Był bym bardzo wdzięczny.
    • Przez Piters182
      Witam, mam zapytanie odnośnie świateł LED, w ciągnikach John deere, mam w planach zakup ciągnika JD, który będzie głównie pracował w opryskiwaczu, więc praca większości w nocy jak każdy wie. Więc pytanie czy warto dopłacać do tych świateł LED, dopłaty są różne zależy od dilera, ale tak mniej więcej dopłata jest 5-7 tyś zł. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.