News
Polfarmaursus

jaka prasa do Farmtrac 675DT

Polecane posty

witam jakie prasy polecacie do Farmtrac 675DT ? tanie dobre województwo Wielkopolskie jęsli ktoś nie wie ile ciągnik ma koni to ma 75KM  

Wiadomość z agroFakt.pl

jonkszi    66

Do 75 koni to raczej bez rotora no chyba że Krone- pasówki bez rotora to wszystkie raczej jakie ci się podobają- Dobre marki to john deere,new holland,vicon (i pochodne deutz fahr rivvierre cassalis),Claas ma pasówki z rotorem, Feraboli i gallignani. Zależy ile chcesz przeznaczyć  na nią  omijałbym raczej polskie może i są tanie części ale jest to plastelina. Walcówki raczej bym szukał jeśli miałbyś wiecej kiszonki do prasowania niż suchego siana czy słomy.

Rolnik995    7

A może unia famarol ? sam posiadam i jestem zadowolony w rok ją zrobiłem 1169 belek i sprawuję się bez zarzutu 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kedzior12
      Witam. W tytułowej prasie muszę wymienić łożysko na drugim dolnym walcu (od strony podbieraka). Mam problem ze zdemontowaniem podwójnego koła zębatego. Ani drgnie pomimo zastosowania rozmaitych sposobów, jak grzanie czy użycie ściągacza hydraulicznego. Wyczytałem na forum w podobnych tematach (niedotyczących akurat prasy Gallignani), że koła zębate są na mimośrodzie i należy wpierw je obrócić w przeciwną stronę, niż pracują. I tutaj pytanie do posiadaczy modelu 3200 oraz pochodnych: czy ktoś orientuje się, jak osadzone są koła zębate? Czy ktoś miał podobny problem i mógłby służyć radą?
      Drugie sprawa: w komorze nawija mi się słoma pomiędzy osłony łożysk a zewnętrzną powierzchnię walców, przez co grzeją się strasznie na końcach (potrafią nawet parzyć). Znacie może jakiś patent na rozwiązanie problemu?
    • Przez Piotras
      Podajcie jakie są u was ceny siatki u mnie z tego co się orientowałem to 2000 m od 335- 360 zł
    • Przez Luki1988
      Witam, taki problem z łańcuchówką Mascar. Przy prasowaniu wałem odbioru mocy przenosi drgania na ciągnik. (tak mi się wydaje) Przy dobijaniu nasila się, przy pustej komorze mniej ale drży. Zamieniłem wałek na drugi bo myślałem że może jest podgięty ale na drugim to samo. Ogólnie problem nasilił się gdy zmieniłem ciągnik na silniejszy. Może kąt nachylenia wałka się zmienił ale gołym okiem dużego kąta nie ma w stosunku prasa  - ciągnik. Nie ma różnicy jaki materiał jest zwijany. Macie jakieś pomysły?
    • Przez Marcin165
      Witam na jaki zaczep podczepiacie prasy mam obecnie na górnym ale mówią że na Dolnym lepiej się prowadzi z prasą i bezpieczniejszy wałek przekazu mocy 
    • Przez andrzej78
      posiadam prasę rollant 44 z siatką ciągnik 80KM i ciekawi mnie jak szybko zwijacie bele, jakiej wielkości prędkość jazdy i jaki to sprzęt zachęcam do wypowiedzi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj