Skocz do zawartości
farmtraczek

Oleje do Perkins,a

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Oleje
farmtraczek    1

Witam posiadam ciągnik Farmtrac  z silnikiem Perkinsa euro 2  73 km bez turbo , i nie wiem jakim olejem go zalewać do tej pory zalewałem go 15W40 turdus SHPD,

1 SHPD nadaje się do tego ciągnika :)?

2 czy mógłbym zmienić mu na jakiś półsyntetyk 10W40 żeby miał lepszy olej :)?

akmaly    237

A gdzie tak wyczytałeś? To że się nie zaleca zmieniać olei mineralnych na syntetyczne nie znaczy że ma się coś stać.

Ten Turdus spełnia swoje zadanie do -20*C więc jeśli masz więcej przez dłuższy czas to zmień na 10W :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Mikusia196
      Witam. Gdzie się znajduje czujnik położenia ramion bo bym chciała sobie sama wymienić 😊
    • Przez machtomi
      Mam pytanie jak wykasować migający serwis (przegląd po określonej liczbie  mth)?
      Albo jak go przestawić na następny okres powiedzmy 300 godzin do przodu?
      Jaki olej używacie do silnika? Do tej pory było zalewane oryginałem  Korbanka  Semiral 10W-40 MC  MAX 
    • Przez Cytus
      Witam mam pytanie czy ktos posiada instrukcje po polsku jak naprawoc podnosnik mf 135?
    • Przez matdom123
      witam
      Potrzebuję schematu układu paliwowego wysokiego ciśnienia mf 3080 6 cylindrowego 
    • Przez koyack
      Witam. Przeglądając forum natrafiłem na bardzo wiele opinie na temat firmy agroelektronix ale niestety nigdzie nie ma kontaktu do niej. Może któryś z forumowiczów miał by namiary na ta firme? Był bym bardzi wdzięczny. Bądź na innego dobrego elektronika. Gdyż mam problem prawdopodobnie z modułem Ale potrzebuje porozmawiać z kimś mądrzejszym.  Będę wdzięczny za każdą pomoc. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.