farmtraczek

Oleje do Perkins,a

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Oleje
farmtraczek    1

Witam posiadam ciągnik Farmtrac  z silnikiem Perkinsa euro 2  73 km bez turbo , i nie wiem jakim olejem go zalewać do tej pory zalewałem go 15W40 turdus SHPD,

1 SHPD nadaje się do tego ciągnika :)?

2 czy mógłbym zmienić mu na jakiś półsyntetyk 10W40 żeby miał lepszy olej :)?

akmaly    273

A gdzie tak wyczytałeś? To że się nie zaleca zmieniać olei mineralnych na syntetyczne nie znaczy że ma się coś stać.

Ten Turdus spełnia swoje zadanie do -20*C więc jeśli masz więcej przez dłuższy czas to zmień na 10W :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez ceston
      Witam czy ma może ktoś katalog części do MF 1014 bo nigdzie nie mogę znaleźć chodzi głównie o schematy hydrauliczne.
    • Przez Jakubfm
      Witam, dziś rano pryskalem truskawki, wom działał bez zarzutu, pod wieczór kiedy zmieniłem opryskiwacz, wom przestał działać,  ikonka od walka normalnie działa, obroty tak samo, a wałek się nie kręci. Czy to wina zaworu? Dodam że prąd przed elektoro zawodem wszedzid dochodzi   
    • Przez Cytus
      witam potrzebuje schemat podnośnik A mf135 potrzebuje jakie części się tam znajdują dziekuje
    • Przez Paweł12
      Witam mam taki problem, że czujnik temperatury płynu chłodzącego po zapaleniu stacyjki nastawi się na punkt zerowy i nie chce wskazać temperatury, nawet po dłuższej pracy (Massey Ferguson 6270). Myślę że przyczyną może być niedziałający czujnik, ale nie wiem gdzie się znajduje? Z góry dziękuję.
    • Przez ceston
      Mam problem z MF 1014 i nie mogę dojść z nim do ładu mianowicie od pewnego czasu ramiona tylne same się podnoszą do maksimum zaraz po odpaleniu ciągnika. Dźwignią ma wtedy opór i nie można ich opuścic. Po wyłączeniu dopiero mogę je opuścić. Ostatnio zrobiłem test z maszyna więc podłączyłem agregat ważący ponad 900 kg i ciągnik też go zaczął podnosić do maksimum mogłem go wtedy opuścić ale zaraz podnosił się spowrotem czy mogło si coś zaciac odpowietrzalem już na różne sposoby i nigdzie powietrze za bardzo nie leci tylko olej nawet. Podniosłem ramiona do góry zgasilem ciągnik odkrecilem wąż od siłownika żeby zobaczyć czy nie zaciąga powietrza ale wylatywal tylko olej.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.