Skocz do zawartości
PatrykRylski

Pług 4-skibowy obrotowy.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Jaki pług wybrać będzie go ciągał case 5140 chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat różnych pługów bo nie wiem jaki wybrać. :) :)

Wiadomość z agroFakt.pl

rudinho11    24

Ja do Case 5120 kupiłem Breing Green Master 4 obrotowe. Dałem za nie coś koło 8 tys części są na lemiesze.pl Zaorałem w tym roku ok 50ha i jestem zadowolony. Ustawiłem go 160 cm ale śmiało można go nawet na 180cm. Jak masz więcej kasy to możesz szukać w kvernelandach są dużo lżejsze. Mój waży ok 1300kg. :)

LuckyLuke12345    115

Kverneland dobre maszyny ale drogie                     PatrykRylski i po zwykłych są równe proponuje pójść do dilera który zajmuje się tym on tobie doradzi być może dołożysz niewiele centów i będziesz miał nowe 

URSUS16    245

Tylko pytanie czy nowe znaczy lepsze. Ile chcialbys zeby zabierał na skibe i jakie zabezpieczenie

mateuko1997    24

Mi diler proponował 3 obrotowe z agro-masz na resorze odkladnie 50 i odstep po miedzy korpusami 100cm za 20tyś. A zwykłe za 15tyś. więc ja bym brał nowe. Ale jak używki to lemkena bym wybrał znajomy ma 4 ażurowe to case 125 ciaga i sobie chwali.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mrybka50
      Chciałbym się dowiedzieć czy lepiej kiszonke zbijać lżej czy mocniej ??
      Mam prase warframa z-543 i bardzo mocno zbijam nie wiem czy to dobrze ??
    • Przez Fuciu
      Witam. Kupiłem nie dawno rozdrabniacz do t 25, A że nigdy szybciej nie miałem nic na wałek to była jeszcze osłona zakręcona. Po odkręceniu zdziwiłem sie czemu jest 8 frezów. U trzech sąsiadów jest normalnie na 6. Czemu w moim jest 8 frezów ?
    • Przez kamil116620
      Witam.mam massey ferguson 5460 dyna4 moc 125km rok 2012 470mt.chodzi o to że na 4 biegu ciągnik nie ma żadnej mocy, jak mu podczepiłem przyczepę 8 tonową pustą to nie mógł ją uciągnąć 4a jescze idzie ale b,c i d to wcale.Wie ktoś co może być? mam go dopiero 2 tygodnie i nie mam pojęcia od czego zacząć.
    • Przez PatrykRylski
      Witam
      Chciałbym kupić nowy ciągnik na 50 ha.
      Mam teraz dwie c 360. Ciągnik ten będzie głównym ciągnikiem w gospodarstwie będzie pracował z pługiem,uprawą ziemi i transport.
      Myślałem nad Fendt 310 lsa http://olx.pl/oferta/fendt-310-lsa-z-tuzem-CID757-IDd90V5.html#414f53fa49 Proszę o wasze wypowiedzi i opinie na temat tego ciągnika.
    • Przez PatrykRylski
      Witam.
      Co sądzicie o tym ciągniku. Pracował by ona na 50 ha. Głównie Orka,transport,uprawa i prasowanie. Głównie mi chodzi o niezawodność 
      ile spali . Był by to główny ciągnik w gospodarstwie. Czekam na wasze opinie na temat tego ciągnika.