Skocz do zawartości
kubaska

co macie w kontenerze?

Polecane posty

WHATEVER

kubaska    7

gratuluje poczucia humoru. chcialem sprowokowac do dyskusji co teraz warto kupic i czego kto na jakie sztuki uzywa

Wiadomość z agroFakt.pl

adam81    0

josuper 146pf cena149zl za 5 porcji 5 po 1 zl ,modena 152pf 80 zl ,boom 140pf 40zl,supergen 148pf 60zl,part sex 156pf 105zl,zamowine 10 porcji balisto sex 158pf 140zl ,plus gratisy miesne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszmab
      Jaką rasę wybrać do chowu ekstensywnego caly rok na pastwisku (pod wiatą) ??? Jak wasze doświadczenia ??? 
    • Przez tycha
      Jakie najlepiej buhaje polecacie? Interesują mnie szczególnie HF czerwony.Piszcie jakimi buhajami zacielacie swoje hf .Wiem ,że każdy ma swojego już sprawdzonego i zaciela wszystkie nim.Dodawajcie fotki swoich nowo narodzonych eksperymentów.
    • Przez Mateusz16
      Stosuje lub stosował ktoś z was nasienie buhajów z tej firmy? Macie może jakiś przychówek po ich buhajach? Co sądzicie o tej firmie i ich nasieniu?
    • Przez SkyLi
      Witam serdecznie
      Chciałam się dowiedzieć gdzie, bądź u kogo można kupić bydło czystej rasy BBB?
    • Przez domi113
      Proszę o pomoc czy ktoś wie gdzie można kupic rasę bydła Montbeliarde. Proszę o dokładne namiary firm imortujących tą rasę oraz krajowych hodowców. interesuje mnie też cena za jaką można nabyć owe zwierzatka oraz opinie hodowców