kubaska

co macie w kontenerze?

Polecane posty

kubaska    8

gratuluje poczucia humoru. chcialem sprowokowac do dyskusji co teraz warto kupic i czego kto na jakie sztuki uzywa

Wiadomość z agroFakt.pl

adam81    0

josuper 146pf cena149zl za 5 porcji 5 po 1 zl ,modena 152pf 80 zl ,boom 140pf 40zl,supergen 148pf 60zl,part sex 156pf 105zl,zamowine 10 porcji balisto sex 158pf 140zl ,plus gratisy miesne

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tycha
      Jakie najlepiej buhaje polecacie? Interesują mnie szczególnie HF czerwony.Piszcie jakimi buhajami zacielacie swoje hf .Wiem ,że każdy ma swojego już sprawdzonego i zaciela wszystkie nim.Dodawajcie fotki swoich nowo narodzonych eksperymentów.
    • Przez domi113
      Proszę o pomoc czy ktoś wie gdzie można kupic rasę bydła Montbeliarde. Proszę o dokładne namiary firm imortujących tą rasę oraz krajowych hodowców. interesuje mnie też cena za jaką można nabyć owe zwierzatka oraz opinie hodowców
    • Przez Kuba9711
      Cześć

Piszcie wszystko na temat tej rasy.Czy może już ktoś ma bydło takiej rasy?
    • Przez Zbychu20144
      Witam
      Interesuje mnie rasa polska czerwona wiem że daje mniej mleka niż holsztańsko-fryzyjska ale dają do nich dopłaty o równowartości 100l mleka na miesiąc. Chciałbym zacząć hodowlę od 10 szt matek co roku je zacielać i czerpać zyski ze sprzedaży cieląt, mleka oraz dopłat. Obliczyłem to tak koszt utrzymania jednej krowy to ok. 1000 zł rocznie 10 szt = 10 000 zł dopłaty rocznie wynoszą 12 000 zł do 10 krów czyli jesteśmy na plusie 2 000 zł plus zyski ze sprzedaży mleka to ok 110 zł dziennie przez 9 miesięcy co daje rocznie 29 700 zł rocznie czyli rocznie jesteśmy na plusie ok 31 700 zł plus zyski ze sprzedaży cieląt to ok 8 000 zł co daje 39 700 rocznie, więc nasza wiesięczna wyplata wynosi ok. 3 300 zł a to całkiem przyzwoita suma. Oto mój plan na biznes jeśli ktoś ma jakieś uwagi to proszę o poprawki.
    • Przez proxi7441
      Piszcie wszystko co wiecie na temat tej rasy, oraz jak ją oceniacie. Jak ją oceniacie pod względem wydajności, zdrowotnym oraz opasowym na tle innych.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.