Skocz do zawartości
TheMariko12

Awaryjne w C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
TheMariko12    409

Witam

Chciałbym zainstalować w instalacji 360, awaryjnie światła kierunków, czy ten przełącznik pasowałby ?? http://allegro.pl/przelacznik-swiatel-wyciagany-syrena-warszawa-nowy-i5855233338.html

Zależy mi, żeby to było funkcjonalne i trwałe, a nie jak w przypadku tych przełączników od 60, chwile będą działać, a po chwili styki blaszek nie dotykają i nie da się włączyć kierunków 

Barty912    0

Ja jak miałem montować do swojej 60-tki awaryjne,to myślałem zamontować włącznik awaryjnych od MF 255.

asharot    177

To jest dwu-pozycyjny włącznik świateł głównych i nie nadaje się do świateł awaryjnych.

Zastosuj włącznik od MF 255.

Wiadomość z agroFakt.pl

asharot    177

... a widziałeś wiązkę do C-360 ze światłami awaryjnymi?

Włącznik kup metalowy,bo są też plastikowe.

TheMariko12    409

No tak,tak a z czego poprowadzić kabelek do włącznika ??

Edytowano przez TheMariko12

asharot    177

od +, od + po zapłonie, od masy, od lewych lamp, od prawych lamp, od przerywacza.

seweryn20    587

Nawet poczciwy ruski ma całkiem fajny włącznik. Niestety jaki by nie był trzeba się kabelkami pobawić.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem jak te stare MTZ-y, ale te włączniki montowane w pronarach jakością nie grzeszą.

seweryn20    587

A to możliwe. W moim jest jakiś starawy jakie były w ifie  trabancie lub wartburgu. Ciągnik mam sprowadzony z niemiec.

Mój ma pod deską taką dupna skrzynkę dosłownie ze stykami. Ten nowszy patrząc na fotkę jakoś lepiej wygląda. Możliwe że lepiej nie dział.

asharot    177

Od MF z aluminiową podstawą też nie są złe, cało plastikowe to już badziew.

steel-power-wylacznik-swiatel-awaryjnych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!