TheMariko12

Awaryjne w C-360

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360
TheMariko12    419

Witam

Chciałbym zainstalować w instalacji 360, awaryjnie światła kierunków, czy ten przełącznik pasowałby ?? http://allegro.pl/przelacznik-swiatel-wyciagany-syrena-warszawa-nowy-i5855233338.html

Zależy mi, żeby to było funkcjonalne i trwałe, a nie jak w przypadku tych przełączników od 60, chwile będą działać, a po chwili styki blaszek nie dotykają i nie da się włączyć kierunków 

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

Kupię Brony 5 polowe i rozsiewacz Amazone 2 tarczowy 400 lub 600l z woj podlaskiego

Wiadomość z agroFakt.pl

TheMariko12    419

A ten włącznik od MF podejdzie bez przeróbke, czy coś trzeba zmienić w instalacji ??

Kupię Brony 5 polowe i rozsiewacz Amazone 2 tarczowy 400 lub 600l z woj podlaskiego

TheMariko12    419

No tak,tak a z czego poprowadzić kabelek do włącznika ??

Edytowano przez TheMariko12

TheMariko12    419

Jasne, będę  coś ogarniać w temacie, jeśli nie wyjdzie to poproszę kolegę elektryka to zrobi to sam :)

Dzięki

seweryn20    798

Nawet poczciwy ruski ma całkiem fajny włącznik. Niestety jaki by nie był trzeba się kabelkami pobawić.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem jak te stare MTZ-y, ale te włączniki montowane w pronarach jakością nie grzeszą.

seweryn20    798

A to możliwe. W moim jest jakiś starawy jakie były w ifie  trabancie lub wartburgu. Ciągnik mam sprowadzony z niemiec.

Mój ma pod deską taką dupna skrzynkę dosłownie ze stykami. Ten nowszy patrząc na fotkę jakoś lepiej wygląda. Możliwe że lepiej nie dział.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

TheMariko12    419

Będę rozglądał się, znajdę taki, który nie popsuje się po 2 dniach pracy,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez deluss
      Mam pytanie odnośnie akumulatora. Chcialbym wymienic na jeden duzy 12V. Chodzi mi oto ile najmniej moze mniec on Ah zeby odpalił c360 ? Chodzi mi tu o okresy kiedy na polu jest +10,15 min.
    • Przez PaweLisowicz
      Potrzebuje zakupić regulator napięcia zewnętrzny do mojego ciągnika. Jest on na 2 wsuwki o nr. 15 i 67. Tera pytanie jaki kupić żeby pochodził dłuższy czas. Myślałem nad takim: https://sklep.mizar.com.pl/regulator-napiecia-alternatora-12v-c-330-c-360-80350903-p-1319.html

• Przez ROLNIK7
      Tak jak w tytule, chciałbym usłyszeć opinie na ich temat. Są one zamiennikami Magnetona, a produkuje je jakaś litewska firma. Pojawiły sie one niedawno na Allego, a ich cena jest kusząca ponieważ taki rozrusznik kosztuje w granicach 350zł, jak wiadomo nowego Magnetona za taką kasę sie nie kupi. Piszcie co o tym myślicie!
    • Przez krzysiek1988
      Witam.
      Wygrzebałem w garażu stary alternator. Niestety nikt z rodziny nie pamięta od czego jest, nie ma też tabliczki znamionowej. Wiem jedynie, że jest produkcji Bosch. Chciałbym podłączyć go w mojej c360.
      Może mi ktoś podpowiedzieć jak go podpiąć ? Poniżej zdjęcia.

• Przez Mich9
      Wiecie moze gdzie dostane lampy starego typu kwadratowe do c 360?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.