matiz955

Ursus 4514 lightforce deluxe hd90

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
akmaly    268

Lightforce Deluxe / Lightforce Tractor – wersja eksportowa na Wielką Brytanie.

Poszukaj sobie informacji o Ursusie 4514 - co do mocy to w zależności od lat produkcji 60-66KM.

Oryginalnie siedział tam Perkins A4.236 ( lub polski zamiennik) - silnik bez turbiny, jeśli w tym modelu jest to ktoś dołożył lub jest inny silnik niż krajowej wersji. Takie silniki z turbo czyli Perkins AT4.236 mają ok 80-90 KM.

Edytowano przez akmaly

Wiadomość z agroFakt.pl

matiz955    14

Dzięki. Ogln to myślimy że on ma ok 90 hp, tylko że coś jest ze symbolem chyba nie tak ;) Ciągnik ma wszystko oryginalne, do tego od nowości 2 pompy, 1od podnośnika, 2od hydrauliki ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RafZielak
      Witam,
      PILNA sprawa. Lokalizacja: Mszczonów, powiat żyrardowski, województwo mazowieckie. Poszukuję namiarów na jakiegoś kompetentnego i czasowego mechanika, który swoim fachowym okiem "zerknąłby" do ciągnika Ursus 5714 i sprawdził z jak poważną awarią mamy do czynienia i czy warto podejmować się naprawy. Wymagane by ów specjalista prowadził działalność gospodarczą i wystawiał faktury VAT.
      Ciągnik używany jedynie zimą do odśnieżania terenów wokół magazynu (pług śnieżny + posypywarka). W dniu wczorajszym nagle przestał opuszczać tylny TUZ. Opuszcza zaledwie kilka centymetrów, a każdy ruch TUZem jest nader gwałtowny. Dodatkowo pojawił się dziwny hałas z okolic tylnego mostu i pomp.
      Z poważaniem
      Rafał Zieliński
      Kontakt telefoniczny: 602706929.
    • Przez Ferdynad
      Witam, Kupiłem teraz na dniach Ursusa 4514 z 1993r i mam w nim opony tył 13.6-36 a przód 12.4-24 i mam wrażenie że chyba to się nie zgrywa, czy mam racje? dodam że tył ma ok 60%bieżnika a przód ok 15% bieżnika. Czy ktoś  z Was też ma takie rozmiary opon przy swoim?

Pozdrawiam
    • Przez 5314
      Mam zamiar kubić tura lecz niewiem jakiej firmy i model wyprać.Jeśli możecie doradzcie.
    • Przez miles3147
      Witam. Ostatnio w 4514 zrobiłem remont podnośnika. Pompa została zregenerowana oraz zostały dołożone dwa siłowniki wspomagające. Mam takie pytanie do Was czy też macie w swoich 4514 i pochodnych tak, że z tylnego mostu są takie głośne stuki? Stukanie jest głośniejsze im maszyna zawieszona na podnośniku jest cięższa i występuje wtedy gdy ciągnik ma utrzymać maszynę na jednej wysokości. Przy podnoszeniu i opuszczaniu jest cisza. To tak ma być? Czy coś jest nie tak?
    • Przez Berpaw
      Witam.
      Mam problem z podnośnikiem w URSUS-ie 4512 jak jest pusty bez żadnej maszyny to działa odwrotnie kiedy powinien podnosić to on opuszcza a jak opuszczać to podnosi ale jak jest coś podpięte to wszystko działa tak jak należy. Miał ktoś może takie przypadek i może mi pomóc jaka jest tego przyczyna?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.