Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrowiktor    35

Witam wszystkich !

Zastanawiam się nad wyborem agregatu talerzowego 2.7. Jakiej firmy będzie najlepszy ?Podajcie propozycje i ceny.  Chodzi głównie tez o to czy w takim zestawie z siewnikiem poradzi sobie Zetor Proxima 85. Liczę na pomoc z góry dziękuję

Matpol    3

Ja mam agregat agromasz z wałem packera i pracował z tym Pronar 82sa fakt trochę to waży ale dawał radę obecnie dla jd 6115m to za mało ale agregat ma zaledwie 3lata to tylko wymiana siewnika i będzie ok choć racja ze ścieżkami będzie ciężko

Wiadomość z agroFakt.pl

ksiezopolanin    118

Posiada ktoś agregat talerzowy 3 m do ciągnika 105 KM ? dawał by sobie radę ? Gleby średnie z czasu ciężkie a z czasu też piach. jaki wał najlepiej wybrać żeby do wszystkich typ gleb pasował. Zastanawiam się nad firma Tolmet . Proszę o jakieś podpowiedzi
Ogólnie zwracałem uwagę też na wagę bo gdy agregat tej samej szerokości tylko innych firm różni się o 200 kg wagi no to już świadczy o jakości jego. Musi być gdzieś w takim przypadku "odchudzony" . Oszczędność na materiale a cena podobna

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pawel0418
      Witam,potrzebuje pomocy stoję przed zakupem agregatu uprawowo siewnego do zetora 7745  73km.
      Znalazłem taki o to zestaw,ale nie wiem czy zetor da rade bo gdzie nie gdziee mam gline.https://www.olx.pl/oferta/agregat-aktywny-uprawowo-siewny-lely-nie-amazone-maschio-rabe-CID757-IDmXW4I.html#d20a5ed7cb  proszę o jakieś informację,a może coś innego.

• Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?

• Przez KarolGromadzki
      Witam wszystkich,
      jakiś czas temu rozpocząłem dyskusję o orce i uprawie w jednym przejeździe, wspominając w trakcie o opcji siewu. Na ten moment możemy już coś pokazać. 
      Obsialiśmy mały kawałek żytem w listopadzie 2018. 
      Uprzedzając część komentarzy, które wynikać będą z faktu, że film nie wyjaśnia wszystkiego, podaję kilka faktów: 
      - maszyna to prototyp, nie wszystko z docelowych założeń na ten moment funkcjonuje, gdyż wszystko wymaga nakładu czasu i srodków,
      - wysiewamy ziarno poprzez redlice talerzowe oraz nawozy mineralne poprzez redlice nabudowane na zęby włóki,
      - ściezki technologiczne będą jak najbardziej możliwe do wykonania w niedalekiej przyszłości,
      - maszyna na filmie jest wyposażona w jeden wał doprawiający, gdyż do prób nie potrzebowaliśmy nic więcej,
      - waga maszyny w pokazanej konfiguracji to około 1300 kg bez materiału siewnego,
      - wiosną pokażemy materiał z porządnym pługiem oraz usprawnieniem poprawiającym widoczność podczas transportu,
      - dodaję poglądowe zdjęcie wschodów z grudnia.

Zapraszam.

• Przez Sqowron
      Kupię redlice wraz z lejkami do tego siewnika Amazone D7 nie muszą być wszystkie potrzebuje tylko kilka jak by ktoś miał to odzywać się w komentarzach. 🙂🙂 I jeszcze jedno pytanie czy ktoś przerabiał w takim siewniku lub podobnych coś takiego żeby w transporcie ciągać go za traktorem tak jak siewnik Mazur itp... jak by ktoś widział lub miał takie coś to proszę o parę fotek jak to wygląda z bliska. 😉

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.