Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrowiktor    35

Witam wszystkich !

Zastanawiam się nad wyborem agregatu talerzowego 2.7. Jakiej firmy będzie najlepszy ?Podajcie propozycje i ceny.  Chodzi głównie tez o to czy w takim zestawie z siewnikiem poradzi sobie Zetor Proxima 85. Liczę na pomoc z góry dziękuję

DjFarmerr    69

Podpinam się pod temat bo sam mam dylemat co do takiego agregatu. Trochę lipa ze ścieżkami przy 2,7m

Matpol    0

Ja mam agregat agromasz z wałem packera i pracował z tym Pronar 82sa fakt trochę to waży ale dawał radę obecnie dla jd 6115m to za mało ale agregat ma zaledwie 3lata to tylko wymiana siewnika i będzie ok choć racja ze ścieżkami będzie ciężko

Wiadomość z agroFakt.pl

Posiada ktoś agregat talerzowy 3 m do ciągnika 105 KM ? dawał by sobie radę ? Gleby średnie z czasu ciężkie a z czasu też piach. jaki wał najlepiej wybrać żeby do wszystkich typ gleb pasował. Zastanawiam się nad firma Tolmet . Proszę o jakieś podpowiedzi
Ogólnie zwracałem uwagę też na wagę bo gdy agregat tej samej szerokości tylko innych firm różni się o 200 kg wagi no to już świadczy o jakości jego. Musi być gdzieś w takim przypadku "odchudzony" . Oszczędność na materiale a cena podobna

jasko1993    10

na chwile obecną CHYBA Tolmet jest najcięższy i najtańszy, a wykonanie za te pieniądze nie budzi żadnych zastrzeżeń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez johniy861
      Sprzedam wał gumowy 3 metrowy w bardzo dobrym stanie
      W komplecie rama plus skrobaki
      Cena 4750zł  do negocjacji    telefon 605371128

• Przez arturooo
      Witam, sprzedam agregat ze zdjęcia 3m waga 1015 kg, bardzo masywny zdjęcie tego nie oddaje, profile ścianka 6mm zresztą waga mówi sama za siebie. Zespoły łozyskowe marki FAG znawcy wiedzą co to za marka. Regulacja na łożyskach oporowych, 21 zębów prostych. Agregat jest nowy wykonywany tak jak dla siebie. W razie jakichkolwiek pytań chętnie udzielę info pod nr tel jak i tutaj na forum.
      Zapraszam do kontaktu
      Cena 9800zł do uzgodnienia
      tel 510690026

• Przez eddi87
      Witam, planuje zakup agregatu 2.1m do c360 i mam do wyboru bomet na łańcuszku za 2700 lub dziekan Apollo na docisku pływający za 3150. Wg was w który lepiej zainwestować? Ziemie pierwsza druga klasa pagórki.
    • Przez andriej81
      Witajcie mam zamówiony taki ciągnik, głównie do sadu ale pracował by również trochę w polu. I teraz mam takie pytanie. Czy da on radę z agregatem 2.8 agrofactory a może lepiej wziąć 2.3 żeby bez problemu go ciagnac? Agregaty z przednim wlkiem i spulchniaczami śladu. Dodam, że traktor waży niecałe 3 tony ale wyposażony będzie w przedni tuż i zawsze można mu trochę dołożyć.