Polecane posty

Terlik1994    0

Witam,

Jestem przed zakupem kosiarki bijakowej tylno bocznej firmy Tehnos. Co sądzicie o tej marce? Jakie firmy kosiarek bijakowych są godne uwagi ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuko1997    29

nie polecam talexa po 500ha wykoszonych w tym roku zaczyna pękać tu i tam. samasz jest mocniejszy ale cena podwójna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Liberacki
      Witam. Jestem zainteresowany kupnem używanej sieczkarni jednorzędowej do kukurydzy.
      Bardzo proszę użytkowników takiego sprzętu o informacje na co szczególnie zwracać uwagę i jaka firme wybrać.
      Mam na oku sieczkarnie ,,KRONE" tylko ma inaczej jak wszystkie rozwiązany sposób podawania kukurydzy na wałki nie jest to wykonywane z przodu maszyny tylko po skoszeniu kukurydza przsyłana jest do tyłu za pomocą specjalnego podajnika i trafia od tyłu na leżąco do maszyny. Czy ktoś spotkał się z takim rozwiązaniem i czy ono jest dobre?
    • Przez Hiddenly
      Witam
      mam do was pare pytań
      Kiedy kosić maliny jesienne (mniej więcej zeby potem ładnie wyrosły)
      Ile cm zostawić maliny od ziemi(będę kosić tłuką)
       
      czy mozna je kosić jak bd mokro?
       
      z góry dziękuje za odp jak zły dział to przepraszam
    • Przez Morkolinabis
      Witam wszystkich.
      Zwracam sie z uprzejmą prośą o udostępnieni mi filmów z rozdrabniaczem uniwersalnym LEOPARD firmy TALEX. Pragne nadmienić ze wykorzystam te filmy do swojej reklamy.
      Z góry dziękuję Morkowski Maciej
    • Przez andrzejkrasny
      koledzy czy ktos kosił koniczyne na nasiona mf 31 ,29 ,27 lub ktorymś z tej serii
    • Przez piotrp213
      panowie ile brac za koszenie kombajnem claas dominator 98 sl z 4,5 m przystawka brac za 1 godz robocza czy od hektara i ile???pytam bo w koło w mojej miejscowosci jest kilka bizonów super i oni bioro ok 300-330 za godzine jest tez jeden claas dominator 76 z 3,6 hederem i on bierze 280 za godz
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj