Skocz do zawartości
krzysiek1979

Podstawa napedu kosy

Polecane posty

krzysiek1979    33

Panowie przerabiam naped kosy w D 3000 na system bizonowski .Mam wszystkie nowe czesci calego targanca ,ale nie wiem jaka jest grubosc ramy (tej dlugiej belki ,podstawy targanca ) w bizonie .I nie wiem ile cm musi byc odsuniety targaniec (sworzen ze sciskami i 4 srubami od boku hedera .Bylbym bardzo wdzieczny jak ktos by zmierzyl ile ma cm ta belka od scisku do boku hedera .

damianzbr    973

Ja  bym ci zmierzył, ale kilka lat wcześniej. Gdy jeszcze był bizon. Ale tak ci powiem szczerze że takie mierzenie przez internet to o kant d. potłuc. Nie wierzę że u ciebie w okolicy nikt nie ma bizona. Weź podjedź na pewno ludzie dadzą zobaczyć samemu i zmierzyć.

krzysiek1979    33

Caly dzisiaj dzien z tym walczylem i nie moge tego ustawic ,musze wiedziec dokladnie ile ma to byc odsuniete od boku hedera .Jutro trzeba szukasc bizona w okolicy .Nie kupywalem tej podstawy bo i tak trzeba bylo by ciac i bezsensu dac ponad 200 zl ,a w sklepie nie ma trzeba wszystko zamawiac .

Wiadomość z agroFakt.pl

damianzbr    973

Część później jeszcze ustawiasz ilością wkręcenia główki. Tak aby nożyk przebył drogę od środka bagnetu do drugiego.

tomek73    186

5 cm ma  w orginale, przegub krótki, na przystawkę rzepaku 10 cm i też przegub ten długi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się