Skocz do zawartości
laxonultima

John Deere 6820 Brak półbiegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
laxonultima    0

Witam mam problem z półbiegami w John Deere 6820. Wymieniony przełącznik przyspieszaczy w dźwigni bo był uszkodzony, lecz po wymianie nadal to samo został na pierwszym półbiegu. nie działa też przełącznik ten na konsoli. Dodam jeszcze że podczas odpalenia świeci się sama kontrolka niebieska (Informacja). Gdzie szukać przyczyny ? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Edytowano przez laxonultima

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to już masz przyczynę.

laxonultima    0

Widzę że każdy się przestraszył ostatniej wypowiedzi użytkownika "AGRO-SERWIS". Kolego to że nie ma prądu na bezpiecznikach to ja wiedziałem od razu, nie trzeba filozofa żeby to stwierdzić. Ja poszukuję co jest przyczyną że nie ma prądu tam gdzie powinien być. Chyba ktoś miał już taki problem? Pozdrawiam.

unki    1

Kolego podaj więcej konkretów mówisz że świeci sie kontrolka informacyjna, co za tym idzie pewnie wyświetlany jest kod bledu jaki??? No i najważniejsze przekaźnik trybu COME HOME (taki pomarańczowy) sprawdź czy masz włożony prawidłowo bo to pewnie on wprowadza zamieszanie, prawidłowo znaczy emblematem traktorka w poziomie. Pozdrawiam 

chrzanek666    0

Witam mam podobny problem model jelenia 6220 premium  Skrzynia PowerQuad 24/24, 40km/

Rewers elektrohydrauliczny przy kierownicy.

Problem brak rewersu .przekaźnik come home poprawnie włożony lecz po załączeniu wstecznego biegu rozłącza i miga pomarńczowy wykrzyknik z niebieską i (informacja) po zamianie kostek na elektrozaworach działa poprawnie tył ale niema wtedy biegów do przodu

czy to może być wina przełącznika przy kierownicy???gdzie jest przekaźnik od rewersu??

koralgol18    0

witam wszystkich agro fotowiczów mam podobny problem w moim johnie 6510 skrzynia 36/36  .

po prostu nie działają mi pól biegi co zrobić gdzie szukac przyczyn prosze o konkrety i najlepiej zdiecia tych przyczyn jesli to nie problem dla was koledzy

dodam tez ze na wyswietlaczu pali sie sam ,,tryb '' oraz literka ,,i''

polbiegi w guzikach  posieada ten jelonek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się