michalsoft

Ścierniskowy i głębosz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalsoft    2

Witam 

interesuje mnie cena maszyn:

-agregat ścierniskowy 3m Mandam

-agregat ścierniskowy 3m  Unia

-agregat ścierniskowy 3 m Kongskilde

-głębosz 5 łap Unia/ Mandam lub jakiś inny jak polecacie do ciągnika 140/150 km

- elektryczny siewnik do poplonu

massei8    28

mam mandama kus 7 łap z 2012 bardzo dobra maszyna ciongne go 120 konnym ciongnikiem nie ma z nim problemów osiąga prędkość 10 km/h w tym roku robiłem większym ciągnikiem chciałem sprawdzić jego wyczymałość jeździłem 20 km/h 150 ha tak zrobiłem i nic mu nie jest cena takiego to coś ok 16 tyś co do głębosza mamy kreta z 2006 3 zęby przy 120 konnym ciongniku wszystko pępka

Wiadomość z agroFakt.pl

massei8    28

znajomy ma Gregory besson bardzo fajna maszyna pracuje już u niego piąty sezon a kupował siedmio letniego fajnie jedzie i co najważniejsze spawarki nie widział

Matey    527

skoro zalozyles temat w jednym dziale to wystarczy, nie musisz ich zakładac we wszystkich działach, do ktorych pasuje, zamykam

KS Falubaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez franky69
      Witam, 
      Czy możecie się podzielić doświadczeniami co do kąta pracy talerzy w bronach.
      Co producent to inne ustawienia talerza, ale które robi najlepszą robote 

• Przez Pawel150
      Witam interesuje mnie pług koja 4 obrotowe do ciągnika case puma 150.
      Polecacie ten pług czy nie bardzo ? Orał by ok.70 ha.  z góry dzięki za odp.
    • Przez DawidKaluzinski
      Jak uważacie czy maszyny tej firmy są dobre?
    • Przez AgroLaik
      Witam
      Czy jest jakaś różnica między kultywatorem a agregatem? Czy nazwa agregat jest zarezerwowana dla kultywatora+brony czy można tych nazw używać naprzemiennie
    • Przez Kubociarz
      Witam stoję przed wyborem Wspolchniacza Mandam Spec HD. Mam dylemat czy wybrać dłuta standardowe czy 40mm-limetrowe? Może ktoś ma takie proszę o odpowiedz. Chodzi głównie czy to ograniczy zapotrzebowanie na moc. Po prostu  wąższe od standardowych. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.