Skocz do zawartości
michalsoft

Ścierniskowy i głębosz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
michalsoft    2

Witam 

interesuje mnie cena maszyn:

-agregat ścierniskowy 3m Mandam

-agregat ścierniskowy 3m  Unia

-agregat ścierniskowy 3 m Kongskilde

-głębosz 5 łap Unia/ Mandam lub jakiś inny jak polecacie do ciągnika 140/150 km

- elektryczny siewnik do poplonu

massei8    23

mam mandama kus 7 łap z 2012 bardzo dobra maszyna ciongne go 120 konnym ciongnikiem nie ma z nim problemów osiąga prędkość 10 km/h w tym roku robiłem większym ciągnikiem chciałem sprawdzić jego wyczymałość jeździłem 20 km/h 150 ha tak zrobiłem i nic mu nie jest cena takiego to coś ok 16 tyś co do głębosza mamy kreta z 2006 3 zęby przy 120 konnym ciongniku wszystko pępka

Wiadomość z agroFakt.pl

michalsoft    2

ja chciałem 7 lapowego kreta do 140 km ciagnika, duzo masz ha , jakie ciągniki?

oczywiście 5 lap a nie 7:)

massei8    23

znajomy ma Gregory besson bardzo fajna maszyna pracuje już u niego piąty sezon a kupował siedmio letniego fajnie jedzie i co najważniejsze spawarki nie widział

Matey    431

skoro zalozyles temat w jednym dziale to wystarczy, nie musisz ich zakładac we wszystkich działach, do ktorych pasuje, zamykam

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez pulek227
      Witam,
      Potrzebuje informacje o plugu obrotowym euromasz 4 skiby
      Jest dosc tani i pytanie czy ktos go posiada
      Jak wyglada orka ciezkiej gleby?
      Czy ma duze opory i czy dobrze przykrywa?
    • Przez Adam9125
      Witam,
      Mam zamiar kupić agregat do uprawy uproszczonej Köckerling QUADRO 400, i mam takie pytanie czy on dobrze podrywa ziemie czy jednak rozstaw rap co 27cm to za szeroko jak do uprawy bez orkowej? Czy lepszy jednak byłby może Vario ?
      U mnie ziemie mieszane mady i piaski.

• Przez Marcin
      Jakie pierścienie wybrać do sześciometrowego wału uprawowego ciąganego za ciągnikiem, cambridge czy crosskill? Wał ma pracować głównie na zaoranym polu przed agragatem uprawowo-siewnym. Z góry dziękuję za wszelkie opinie.
    • Przez vailus
      Witam
      Posiadamy w gospodarstwie kultywator 2.1m na szerokich pazurach który pracował do tego czasu przy c360. Na jesień zakupiliśmy zetora 8045 i planujemy z tatą poszerzenie szerokości roboczej do 2,7m oraz dokupienie do niego wałka strunowego. Co do zębów to przełożylibyśmy wszystkie szerokie pazury na dwie pierwsze belki (które przypominam że zostaną poszerzone), a na ostatnią belkę założymy wąskie pazury. Co do ziemi jaką będzie obrabiał taki zestaw to w przeważającej części jest to ciężka glina. Moje pytanie brzmi: czy dospawanie do do starego kultywatora kilku profili zda egzamin na tak ciężkiej ziemi? Tata pracuje przy spawaniu konstrukcji i co do jakości spawu raczej nie ma wątpliwości. I następne pytanie czy opłaca się robić taką modernizacje czy może lepiej zostać przy tym 2.1m?
    • Przez Witek2010
      Problem jest taki że nie wiem jak zmniejszyć luz na bębnach (jak dokręcić łożysko) Może ma ktoś instrukcje albo katalog częsci bo na google nic nie można znaleść. Z góry dziękiuję za pomoc.

Jest to taka glebogryzarka http://allegro.pl/glebogryzarka-unia-grudziac-1-6m-idealna-i1248436789.html