Polecane posty

Piotrek94    0

Z tego co mi wiadomo do załączania womu służy sprzegłą ręczne a nożne nie ma z tym nic wspólnego więc jeżeli jadę ciągnikiem i chce w trakcie jazdy włączyć wom to zaciągam sprzęgło ręczne włączam wom na dole tą wajchą i puszczam sprzęgło ręczne i mogę to robić w trakie jazdy? i to samo z wyłączaniem czy w trakcie jazdy moge jechać zaciągnąć sprzęgło ręczne wyłączyć wom wajchą na dole i opuścić sprzęgło ręczne? oczywiście to wszystko wykonywać bez sprzęgła nożnego bo ono chyba nie ma nic z tym wspólnego

DarekD    64

dokłDNIE TAK JA PISZESZ . Są to niezależnie sterowane sprzęgła i możesz go używać nie dłużej jak 5 minut w pozycji tzw. zaciągniętej.

Można też do wyłączenia WOM-u użyć nożnej dźwigni sprzegła głównego ale musi pracować sprężarka i działać cała elektryka odpowiedzialna za ten bajer .

Edytowano przez DarekD

nowy

Wiadomość z agroFakt.pl

zetorki12    8148

Oj tam , oj tam -ale najczęściej się da i prawdę mówiąc najczęściej tak robię (chociaż nie wiem czy to poprawnie ) i dodam że czasami stopą (nigdy na siłę ) .

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez BARTOLA
      Witam jaka powinna być odległość łapki od koła zamachowego na 1 stopniu? 
    • Przez prorok
      Witam

Panowie potrzebuję szybkiej pomocy

Sąsiad przyjechał do mnie odśnieżać zetorem 5211 i zakleszczyła mu się skrzynia biegów.Odblokowaliśmy na dwóch wodzikach ale wodzik odpowiedzialny za bieg 4 i 5 nie można za nic odlbokować. Tzn jest włączony 5 bieg i nie można wrzucić na luz...Ściągnęliśmy lewarek i próbowaliśmy pchnąć wodzik montówką ale za nic nie chce iść.Po założeniu lewarka w pozycji biegu 5 też nie da się go wrzucić na luz. Co się mogło stać? Ciągnik na 5 normalnie jedzie.Reduktor też działa.. Gdzie szukać przyczyny? Panowie proszę o szybką pomoc.

Za wszelkie wskazówki z góry dziękuję. Patrzyłem czy nie ma podobnego tematu ale nie mogę znaleźć,jeśli jest to proszę Moderatora o wyrozumiałość
    • Przez Radek000111
      na 3 i 4 biegu przy obciążeniu strasznie w niej wali,co moze byc tego przyczyną??jakie były by koszty i czas naprawy??jest to zetor 6718
    • Przez damian00980
      Witam. Mam zetor 7045 i szukam nowej bądź używanej obudowy skrzyni biegów, ponieważ stara niestety pękła. Pomóżcie. 
      Chciałbym się dowiedzieć gdzie kupić i jaka cena mniej więcej za ten korpus skrzyni biegów. 
    • Przez janusz14
      mam problem ze sprzęgłem w moim ciągniku a konkretnie w ciągu ostatnich 2 lat wymieniałem 3 razy tarcze sprzęgłowe i raz mi pęknoł na pół cały docisk . teraz narazie jest spokój ale coś mi nie chce do konca wysprzęglać pompke sprzęgłową wymieniłem. jaki może być problem ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.