Skocz do zawartości
Rafal1994

Krone Round Pack 1250 MC sterownik

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafal1994    1

Witam , niedawno zakupiłem prasę Krone Round Pack 1250 MC ( z rotorem i nożami ) i mam pewien problem .

http://pokazywarka.pl/gb08ri/

Dzis 1 raz tą prasę wlączyłem i  zaczęły mi na sterowniku świecić 2 czerwone kontrolki ( pokazane na zdjęciu wyżej )  , poco , dlaczego ?

Rafal1994    1

czasem go słychać np. jak włączę sterownik albo otworzę kaste , te światelka zaświecily  sie odrazu po wlaczeniu komputera a prasa byla pusta w środku , to normalne ? ( masz taki sterownik ) ?

Wiadomość z agroFakt.pl

deutzdx605    39

sterownik mam prawie identyczny, bo mam tylko 2 te przełączniki a te lampki i brzęczyk wcale nie działają, jak sie zaświeciły to cały czas świecą czy tylko chwilowo? masz z przodu prasy po lewej i prawej stronie taki strzałki i numery od 0 do 3 ? taki mam http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.hohenwarter.com/images/gebraucht/3096-3.jpg&imgrefurl=http://www.hohenwarter.com/gebrauchtmarkt/gebrauchte-maschinen?sPage%3Ddetail%26pId%3D3096%26sTitle%3DKrone%2520KR%2520130%2520S&h=480&w=640&tbnid=rL5ntDTBZBqa0M:&docid=c7e4NvNUTLB1ZM&ei=JDBSVpyaMoWisAGY_LCYAw&tbm=isch&ved=0ahUKEwicvPe4-aTJAhUFESwKHRg-DDMQMwhJKCMwIw

Edytowano przez deutzdx605

deutzdx605    39

jedna metalowa a druga plastikowa przykręcona motylkiem? jeżeli tak to plastikową ustawiasz przy jakim zbiciu beli kontrolka ma się zapalać i brzęczyk ma dać dźwięk. Jeżeli ta metalowa podczas prasowania zrówna się z plastikową wtedy masz sygnalizacje na sterowniku. Przynajmniej w moim przypadku powinno tak być ale czujniki zbliżeniowe padły.

kris148a    12

tak o te zabezpieczenia przed otwieraniem się klapy podczas prasowania.
A nie kolego 1999r bo chyba w 2009 to już był wyświetlacz?

Rafal1994    1

nie na 100% jest to 2009 rok , niekture mają wyświetlacz a nie kture taki oto sterownik , niczym się nie rużną te sterowniki , 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotr1711
      Witam. Posiadam od niedawna VarioPack 1500 zmiennokomorową. Podczas ustawienia ciśnienia na 100 bar, otwierając komorę i zamykając po dwóch razach, ciśnienie zwiększa sie stopniowo na maksa. Czy tak powinno być? Jeśli nie to co to może byc za przyczyna?
    • Przez Pka93
      Witam podczas rutynowej próby podpięcia praso owijarki krone 1250 combi pack okazało się że komputer sterujący (w kabinie) nie włącza się. Gdy podpinałem ją kilka miesięcy wcześniej wszystko było w porządku. Standardowo sprawdziłem bezpieczniki oraz czy wszędzie prąd dochodzi. Wszystko jest w porządku jednak sterownik dalej nie daje się włączyć. Czy ktoś miał taki przypadek?  Może ktoś ma namiary na mechanika z okolicy Kielc który był by w stanie mi pomóc? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  
    • Przez minor15
      Witajcie czy ktos moze podeslac foto jak poprowadzony ma byc lancuch w comprimie v210 napedzajacy tylna klape ? Ten dlugi ktory idzie do gory
    • Przez robert983
      Witam jak w temacie na co zwrócić uwagę przy kupnie mam te dwie prasy na oku i potrzebuje pomocy jak sprawdzić czy prasa jeszcze mi posłuży? Proszę o szybką pomoc;-)

Ps są to prasy łańcuchowe, wiązanie sznurkiem , i będą pracować z c360
    • Przez tomaszewskyy
      Witam. Zajmował się ktoś z was regeneracją podbieracza w vario pack, chodzi mi konkretnie o likwidację luzów właśnie w podbieraczu, dużo rozbierania i jakie koszty mniej więcej? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.