Skocz do zawartości
milosz1713

Cyklop Siłowniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Cyklop
milosz1713    3

witam kolegów dodaje nowy temat nie wiem czy dobrze może powinienem w tamtym napisać panowie nie bedę dużo opisywał tylko pokaże na zdjęciach mój problem nie wiem co się dzieje zmieniłem regulator za rozdzielaczami od kolegi to obrót i łapy działają ale jakoś dziwnie naciskam obrót to jakoś tak dziko to działa długo nie wiem jak to wytłumaczyć wydaję mi że to winna rodzielacza jednak chyba 2 sekcyjnego i oczywiście po zmianie tego regulator te 3 sekcje w rozdzileaczy 3 - sekcyjnym strasznie zwolniły zobaczcie sami

post-27225-0-50290300-1447270997_thumb.jpg

post-27225-0-76357900-1447271025_thumb.jpg

post-27225-0-38510400-1447271068_thumb.jpg

post-27225-0-62287700-1447271115_thumb.jpg

post-27225-0-30692400-1447271160_thumb.jpg

seweryn20    658

Na moje oko to siłowniki źle podłączone. 

Wysuw jednego siłownika ma być połączony z wsuwem drugiego i odwrotnie.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

milosz1713    3

Na moje oko to siłowniki źle podłączone. 

Wysuw jednego siłownika ma być połączony z wsuwem drugiego i odwrotnie.

witam jak żle podłączone??a nic nie było zmieniane  z siłownikami może fkatycznie jakiś siłownik szlak trafił??

seweryn20    658

Jeśli nic nie było odkręcane a wcześniej działało dobrze to nie będzie wina podłączenia. Musisz sprawdzić je pod kątem szczelności.

milosz1713    3

Jeśli nic nie było odkręcane a wcześniej działało dobrze to nie będzie wina podłączenia. Musisz sprawdzić je pod kątem szczelności.

czyli najlepiej rozebrac je?

seweryn20    658

Po co cytujesz mój post odpowiadając zaraz pod nim?

Sprawdzić szczelność w pierwszej kolejności.

wlamaj1    34

Te siłowniki pracują zawsze jako jednostronne, nawet jeśli zamontowane są dwustronnego działania. Być może straciły szczelność i olej przedostaje się do komory w której nie ma ciśnienia i blokuje ich ruch. Zanim je rozbierzesz to zobacz czy odpowietrzenie jest drożne. Patrząc od strony pompy na środku denka cylindra powinien być mały otwór zrobiony chyba w mosiądzu. Wsadź tam jakiś drut i spróbuj go przeczyścić, może wypłynąć olej i to dość gwałtownie. Jeśli oba siłowniki patrząc od przodu są połączone rurką to ją odkręć przynajmniej od jednego - też może wypłynąć olej. Od "bidy" można tak pracować - z siłowników trochę będzie się sączył olej ale w przyszłości trzeba będzie wymienić uszczelnienia - na jakiś czas pomoże...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Rafal_john3140
      Koledzy!
      Jestem posiadaczem 25 letniego Trola wyprodukowanego w Ełku. Ogólnie maszyna działa, co prawda mało pracuje ale jest bezawaryjna.Problem jest tego typu ze Troll działa tak powoli i ociezale, że NIE DA SIE TYM BEZ NERWOW PRACOWAC.Jest tak od nowosci.
      I tu rodzi się moje pytanie- czy da się zwiekszyć wydajność układu hydraulicznego tego szmelcu? Podkrecenie któregos zaworu? Wymiana pompy?
      Co myślicie o czymś takim? http://allegro.pl/43l-przekladnia-z-pompa-do-ladowacza-troll-hylmet-i5875500214.html#thumb/1
    • Przez emilchaja
      Witam! Tak jak w temacie czyli co możecie powiedzieć o tym ładowaczu. Czy macie go i używacie? Jak tak to jak sie sprawuje?
    • Przez GOODDAY
       Witam mam do was pytanie koledzy jestem tu nowy więc proszę o zrozumiałość .

W czym polega problem chce zakupić sobie przewody hydrauliczne dokładanie te które zaznaczyłem na katalogu jest ich 6 poniżej 2 zdjęciu podałem dane techniczne tego przewodu.

Teraz pytanie to jest czeski katalog jak rozszyfrować końcówkę jaka jest potrzebna do zarobienia tych przewodów ? rozmiary przewodu są podane 13x1000 chce to wiedzieć żeby sobie porównać ceny takiego przewodu w rożnych hurtowniach hydraulicznych. Oczywiście jak macie jakieś fajne hurtownie hydrauliczne które przyjmują zamówienia online było by fajnie jak byście jakaś polecili lub dali link do przewodu który będzie odpowiedni do tego cyklopa oczywiście jakiś dobry przewód hydrauliczny  nie chodzi o kilka złotych żeby wytrzymał i posłużył kilka lat dodam że cyklop jest używany 2-3 razy w roku jest garażowany również 

I drugie pytanie dodatkowe cyklop działa ok ale jest problem działania ramienia w lewą stronę bardzo wolno przesuwa ramie w lewą stronę oczywiście poziom oleju sprawdzony teraz pytanie czy ten siłownik odpowiada za działanie ramienia w lewą stronę ??

Czy odpowiada przeciwny siłownik  z drugiej strony to zdjęcie z belką z trybami nie daje ni spokoju  ??

Czekam na odp i pomoc jeśli ktoś będzie tak miły pomóc pozdrawiam wszystkich z  forum agrofoto.pl

• Przez Przemek1996
      Witam,mam pytanie jaki ładowacz wybrac na tył ciagnika na tuz,bo ida sainokosy a zacząłem prace a ze snopkami nie che sie bawic i nawt nie mam ochoty.Interesuja mnie dwie maszynki:
      1.http://olx.pl/oferta/podnosnik-do-bel-balotow-igla-ladowacz-widly-tur-sloma-chwytak-na-tyl-CID757-IDb3HEw.html#ca074da9f5  Fajna sprawa,raz ze tania i nówka bo nie mam kasy zeby wydawac póki co na tura lub takie cudo http://olx.pl/oferta/podnosnik-3w1-do-bel-balotow-igla-ladowacz-bigbagow-widly-sloma-na-tyl-CID757-ID72kKX.html#ca074da9f5
       2.http://olx.pl/oferta/ladowacz-CID757-IDfhhfj.html  cos takiego nie nowe jest;( ale chociaz bym jescze obornik pokład ze spokojem i w sumie baloty tez podniesie wyzej niz 1 prozpozycja prosze o porady,tylko nie typu dołóż wiecej i kup tura,bo to za rok dopiero 
    • Przez marcin615
      witam ,moj troll nie chce podniesc 50 kg robi wszystko wolno lyzka sie otwiera poprostu u tragedia .blagam pomozcie.