Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kolegów dodaje nowy temat nie wiem czy dobrze może powinienem w tamtym napisać panowie nie bedę dużo opisywał tylko pokaże na zdjęciach mój problem nie wiem co się dzieje zmieniłem regulator za rozdzielaczami od kolegi to obrót i łapy działają ale jakoś dziwnie naciskam obrót to jakoś tak dziko to działa długo nie wiem jak to wytłumaczyć wydaję mi że to winna rodzielacza jednak chyba 2 sekcyjnego i oczywiście po zmianie tego regulator te 3 sekcje w rozdzileaczy 3 - sekcyjnym strasznie zwolniły zobaczcie sami

post-27225-0-50290300-1447270997_thumb.jpg

post-27225-0-76357900-1447271025_thumb.jpg

post-27225-0-38510400-1447271068_thumb.jpg

post-27225-0-62287700-1447271115_thumb.jpg

post-27225-0-30692400-1447271160_thumb.jpg

Opublikowano

Na moje oko to siłowniki źle podłączone. 

Wysuw jednego siłownika ma być połączony z wsuwem drugiego i odwrotnie.

 

witam jak żle podłączone??a nic nie było zmieniane  z siłownikami może fkatycznie jakiś siłownik szlak trafił??

Opublikowano

Te siłowniki pracują zawsze jako jednostronne, nawet jeśli zamontowane są dwustronnego działania. Być może straciły szczelność i olej przedostaje się do komory w której nie ma ciśnienia i blokuje ich ruch. Zanim je rozbierzesz to zobacz czy odpowietrzenie jest drożne. Patrząc od strony pompy na środku denka cylindra powinien być mały otwór zrobiony chyba w mosiądzu. Wsadź tam jakiś drut i spróbuj go przeczyścić, może wypłynąć olej i to dość gwałtownie. Jeśli oba siłowniki patrząc od przodu są połączone rurką to ją odkręć przynajmniej od jednego - też może wypłynąć olej. Od "bidy" można tak pracować - z siłowników trochę będzie się sączył olej ale w przyszłości trzeba będzie wymienić uszczelnienia - na jakiś czas pomoże...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Paweleq18
      Dzień dobry, mam pytanie odnośnie cyklopa t 214/3, mam delikatne pocenie się z siłownika obrotu w cyklopie. Kupiłem go nie dawno, i siłowniki są połączone wężem, i delikatnie się poci z tego węża przy końcu. Czy jest to normalne? Czy trzeba to jakoś uczelnić?

    • Przez szewczyk40
      Witam. 
      Mam problem z pękającym przewodem stalowym który biegnie po ostatniej części ramienia i służy do zamykania chwytaka. Jest on bliżej lewej strony. Czy ktoś może podać jego numer bądź gdzie go kupić? Ewentualnie czy jest możliwość wymiany go na elastyczny przewód?
       
       

    • Przez Vril
      Mam pytanie do Was -kupiłem sobie "niby" wyremontowany cyklop -brałem w ciemno bo był tani.
      Niby gość go wymalował ,dał nowe węże ,"niby" założył regenerowaną pompe oraz rozdzielacze .
      Problem polega na tym że niby jest olej wszystko działa tylko jak ma coś powiedzmy 500 kg podnieść
      to ani drgnie do góry -nie mam pojęcia co to ma być -może ta pompa nie jest do końca zregenerowana
      Proszę doradźcie coś
    • Przez tomas318
      Witam, czy ktos z panstwa  bedzie zainteresowany regnerowana pompa hydrauliczna kolega zaczyna regnerowac i sprawdza rynek 
    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v