Skocz do zawartości
marekkucybala2

John Deere 8200

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

Witam. Posiadam 120 ha i planuję kupić John Deera 8200. Czy ktoś mógłby mi napisać jak on się sprawuje i jakie miałby zużycie paliwa w pługu 5 skibowym obrotowym? 

tomrolnik    112

miałem okazje pracować na 8100 , bardzo fajny ciągnik , przyjemna skrzynia  , troche za długi przód ciężko się wyjeżdza z słabo widocznych miejsc , ile spali w orce to nie wiem , ale przy lataniu z gnojowica beczka 15/30 tys ok 13 l/mtg , ogólnie fajny sprzęt 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem tylnego siłownika podnośnika w JD 8100. Jak wysunąć bolce? Są one równo schowane z siłownikiem ( nie wystają poza otwór). Jest tam podkładka zabezpieczająca, którą zdjąłem. W bolcu jest kilku centymetrowy gwint, może jego trzeba wykorzystać? Z góry dzięki.
    • Przez oreo97
      Witam mam problem z john deere mianowicie posiadam go 4 lata i od tamtego momentu niemogę uporać się z wspomoganiem którę non stop przepuszcza mianowicie jadę ulicą i sam skręci w prawo lub w lewo najczęściej jak się rozgrzeje i w polu tak samo ale po ruszeniu  kierownicą jest wszystko okej pzez jakieś 10 min i znowu się to robi dodam  że pompa ta z przodu po regeneracji ,olej w szkrzyni nowy,filtry powymieniane i nadal bez zmian na zimnym też szarpie podnośnik ale potem jest okej i cały czas działa więc z podnośnikiem niema problemu tylko ten skręt jeśli ktoś by wiedział co to by mogło być był bym  bardzo wdzięczny.
    • Przez Dawid777
      Stałem się właścicielem ciągnika JD Agrofoto.pl Forum -> Galeria -> Wyświetlanie obiektu -> JD 6100 i nie wiem czy warto zainwestowac w obciążniki, będzie to ciągnik główny i będzie wykonywał cięższe pracę (gruber 2.2, pług 3 na sprężynach, siewnik 3m, agregat 2.7 z 4 bronami) oraz rozsiewacz Amazone ZA-F 1003 i przyczepki. Czy on w polu nic nie daje jak mówią niektórzy w mniejszych maszynach?
      Z góry dziękuje
      Pozdrawiam.
      Dawid777 :lol:
    • Przez tomaszwierzbicki_131195
      Witam, mam problem z wymontowaniem siłownika tylnego podnośnika. Jak wysunąć bolce? Są one zabezpieczone podkładką (odbezpieczyłem). Bolce nie wystają poza otwór i nie ma ich jak wysunąć. W bolcu jest kilkucentymetrowy gwint, może to jego trzeba użyć w pewien sposób. Z góry dziękuję.
    • Przez pawel6200
      Wałek działał całe żniwa przy prasie JD 550. Podczas pracy z cyklopem przestał się włączać ( pod koniec bywało że czasem po kilku próbach załączenia  zaczynał się kręcić aż w końcu padł). Bezpieczniki i przekaźnik sprawne. Podczas włączania przycisku zapala się diodka od wałka  a poza tym wałek nie kręci się oraz nie dobiegają żadne odgłosy.
      Proszę o pomoc, pozdrawiam   (Lubelskie)