KlimekPL

Nie pasujący wałek do ciągnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Wałek
KlimekPL    208

Panowie, taki szybki temat. Jestem w posiadaniu wałka przekaźnika mocy i mam z nim taki problem, że jestem chyba zbyt głupi aby go podłączyć. Z jednej strony wałek normalnie zabezpiecza się tym szybkim zatrzaskiem (wciska się bolec, wałek się blokuje i już nie spadnie). Zaś z drugiej strony wygląda to inaczej, nie ma tego zatrzasku a w środku są takie kulki i nie mam pojęcia jak go założyć na WOM. Pierwszy raz w życiu mam taki wałek, zawsze używałem takich co mają te normalne zatrzaski po obu stronach i nigdy nie miałem żadnego problemu. Mam nadzieję, że wystarczająco jasno przedstawiłem sytuację i liczę na pomoc dla niedoświadczonego kolegi.

Pozdrawiam i z góry dzięki :)

Wiadomość z agroFakt.pl

KlimekPL    208

Właśnie słowo 'odciągnąć' okazało się być kluczowe, dzięki za pomoc panowie, już myślałem ze mam jakiś amerykański wałek nie pasujący do Zetora :D A tu była tylko moja niewiedza.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.