Skocz do zawartości
RadoslawPower

Sprzedam Rozsiewacz KUHN MDS 901

Polecane posty

vademecum    25

Z pełną odpowiedialnością polecam ten rozsiewacz, użytkuje identyczny od 10 lat, wcześniej lej..... U mnie chodzi pogłuwnie z mf 255 a w nawożeniu przedsiewnym wspułpracuje z 1614. Wspaniała maszyna i lepsza od przereklamowanych amazonek z porównywalnego okresu produkcji. Osobiście szukam tarczy wysiewających 15 m.używanych bo nowa to wydatek prawie 1000 zł.

Z pełną odpowiedialnością polecam ten rozsiewacz, użytkuje identyczny od 10 lat, wcześniej lej..... U mnie chodzi pogłuwnie z mf 255 a w nawożeniu przedsiewnym wspułpracuje z 1614. Wspaniała maszyna i lepsza od przereklamowanych amazonek z porównywalnego okresu produkcji. Osobiście szukam tarczy wysiewających 15 m.używanych bo nowa to wydatek prawie 1000 zł.

Postaram się coś pomóc 

URSUS16    255

Jaki ma symbol tarcz wysiewających? Ma sito w środku? W pełni sprawny? Odpowiedź najlepiej wysłać w wiadomości prywatnej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szymonidas9
      Mam problem z nasmarowaniem tych smarowniczek od skib. Problem polega na tym, ze pomiedzy smarowniczkiem a sworzniem jest taka jakaby obrecz na krtorej chodza te skiby ktora sie obrocila i ni czorta nie mozna tam wcisnac smaru.. wiercenie otworu nic nie daje bo wietro ma ksztal stozka, i o ile te obrecz przewierce o swozniu nie ma juz mowy..
      Jest mi ktos w stanie powiedziec ile jest to w stanie wytrzymac bez smarowania? Plug rocznie orze okolo 70ha

• Przez zarzeckimichal
      Witam, planuję zakup rozsiewacza nawozów, ciekawie prezentuje się PRONAR FD2-M10, jedyne co mnie zastanawia to plastikowy zbiornik. Czy miał ktoś z was do czynienia z tym sprzętem, proszę o opinie, jak się sprawuje, plusy, minusy, czy warto kupić? 
      Pozdrawiam
    • Przez MlodyRolikOn
      Witam
      Mam stary rozsiewacz i już nadszedł jego koniec. Polecicie jakiś rozsiewacz do Ursusa 3512 najlepiej 2 tarczowy. Cena tak do 4 tyś.
    • Przez Novo181818
      Moje pytanie brzmi czy Renia poradzi sobie z tym pługiem, kuhn jest ażurowy na przedpłużkach kukurydzianych 5 skibowy.
      Jedni mówią że da sobie radę, inni że zarżnę ten traktor przy tym pługu.
      Ziemie mamy I i II klasa prawie równiny i są to czarnoziemy
    • Przez Mialek
      Witam kolegów,
      mam problem, kupiłem pług kuhn, obrotowy, lecz nie kryje mi tak jak trzeba pierwszej skiby, szerokość opony ciągnika to 600/65R38
      Teraz pytanko, od czego są te śruby ?
      jaką szerokość skiby ustawić ?
      Ciąga go NH t6.165
      gleba klasa I, II, mało III

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.