Skocz do zawartości
RadoslawPower

Sprzedam Rozsiewacz KUHN MDS 901

Polecane posty

vademecum    25

Z pełną odpowiedialnością polecam ten rozsiewacz, użytkuje identyczny od 10 lat, wcześniej lej..... U mnie chodzi pogłuwnie z mf 255 a w nawożeniu przedsiewnym wspułpracuje z 1614. Wspaniała maszyna i lepsza od przereklamowanych amazonek z porównywalnego okresu produkcji. Osobiście szukam tarczy wysiewających 15 m.używanych bo nowa to wydatek prawie 1000 zł.

Z pełną odpowiedialnością polecam ten rozsiewacz, użytkuje identyczny od 10 lat, wcześniej lej..... U mnie chodzi pogłuwnie z mf 255 a w nawożeniu przedsiewnym wspułpracuje z 1614. Wspaniała maszyna i lepsza od przereklamowanych amazonek z porównywalnego okresu produkcji. Osobiście szukam tarczy wysiewających 15 m.używanych bo nowa to wydatek prawie 1000 zł.

Postaram się coś pomóc 

URSUS16    245

Jaki ma symbol tarcz wysiewających? Ma sito w środku? W pełni sprawny? Odpowiedź najlepiej wysłać w wiadomości prywatnej

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Sprzedam rozsiewacz Vicon RS-M z 2005 r. o ładowności 1500 kg , stan bardzo bodry , nie malowany ,  hydraulicznie sterowany , poziomowanie hydrauliczne . więcej info prosze dzwonić 503-459-794

• Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania w bardzo ładnym stanie rozsiewacz Amazone ZA-F 1003 , ładownośc ok 1000 l. Cena to 4500 do negocjacji .

• Przez JakubPatrykWiciński
      Witam, chce zakupić zgrabiarkę Kuhn 4.5 m na wózku transportowym i nie wiem czy mój ursus da radę Ktoś miał już taką zgrabiarkę polecacie ? 

• Przez Arturo1610
      Witam. Mam okazje kupic od znajomego siewnik punktowy do kukurydzy kuhn planter 3m siewnik jest z 2012 roku ale ostatni sezon siał w 2015 wiec tylko 4 lata przez które zasiał około 300 ha kukurydzy. Stan bardzo dobry. Mam okazje kupic go za około 20 tys brutto. I tu moje pytanie, czy warto za ta kase kupić ten siewnik czy jest on jeszcze tyle wart ? Dodam ze jest to siewnik na redlicach a nie na talerzach tylko na zwykłych redlicach z podsiewaczem do nawozu. Siewnik jest bez tych czujników które informuja o tym ze rajka sie zapchała i ziarno sie nie sieje lub go brakło w siewniku, jest tez bez zadnego komputera, ma tylko mechaniczny licznik hektarów. Warto to kupić za te pieniądze ? czy jest mozliwość dołożenia jakis czujników które beda nas informowały o tym ze ziarno sie nie sieje ? bo oryginaln kosztuja 8 tys więc dużo, ale pomysłalem ze moze da sie cos innego tanszym kosztem dołożć. Jak te czujniki wgl działaja ? Jakie są opinie o tych siewnikach ? Proszę o pomoc urztkowników takich maszyn
    • Przez Dawid0510
      Kupiłem dzisiaj rozsiewacz w bardzo dobrej cenie, tylko nie wiem jaki to jest . Może ktoś takiego widział