Skocz do zawartości
rolnik36

kopaczka konna

Polecane posty

rolnik36    0

mam pytanie ile może ważyć kopaczka konna i czy bardziej opłaca się ją zezłomować czy sprzedać koneserowi.Wolałbym sprzedać jeśli ktoś chętny  to zapraszam do kontaktu .smile.png

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kierasek16
      Witam jestem przed wyborem nowego rozsiewacza który wybrać:

-Bogballe L1 plus 

-Kverneland EL  

- a moze cos innego ?
    • Przez repek92
      Witam. Chciałbym się zapytać użytkowników tego silnika, czy te silniki w transporcie są takie mulowate? Delikatna górka i trzeba redukować. Nawet na pusto nie idzie jakoś super. MTZ 82 przy moim.to szatan ale z pługiem to daje radę nie czuć że ciężko itd tylko w tym transporcie ciężko
    • Przez RobertKudra
      Witam posiadam renault Ares 540 RX postanowiłem zakupić ładowacz czołowy i padlo na mailleux mx 120 i teraz pytanie jak u was działa amortyzacja ładowacza bo u mnie amortyzuje sama lyzke według mnie powinno amortyzować całego ładowacza dodam że wszystko działa prawidłowo samo poziom również zauważyłem że jak chce nabrać coś łyżka to łyżka sama zaczyna opadać podczas nabierania np. piasku
    • Przez pil1
      Witam wszystkich, jestem nowy na forum i mam pytanie pewnie banalne dla Was  O tóż na fotce niżej zaznaczyłem podzespoły w kombajnie claas dominator ( osobiście nie znam się na kombajnach) ale noszę się z zamiarem kupna jakiegoś  dominatora86 . Jeśli ktoś  może to niech mi objaśni ich znaczenie. Hamulec i sprzęgło to wiem ale o resztę  właśnie pytam.  Z góry dziękuję za pomoc.

• Przez oreo97
      Witam mam pytanie mianowicie rozrusznika do renault ares710 chcę wymienić na planetarny szybko obrotowy  tylko niemogę nigdzie dostać i mam pytanie czy będzie pasować od inej renówki 620 czy 640 z góry dziękuję za odpowiedz

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.