Skocz do zawartości
milioner8558

Chów byczka h-fa

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez matbar
      Mam byka 9 miesięcy i wzdęło go i nie wiem dlaczego. Może ktoś wie co zrobić.
    • Przez BarteX100
      Witam jestem w trakcie przebudowy stada chciałbym zwiekszyc zdrowotnosc krów przy dobrej wydajnosci mleka. Interesują mnie simentale mleczne tzw bawarki i montbeliardy. Czy jest mozliwosc zakupu cielnych jałówek z polskich hodowli, czy tylko dostepne sa z hodowli zagranicznych np z Czech?
      Prosze o podzialenie sie przez was wiedza ktora macie na temat tych 2 ras
    • Przez mlodylampo
      Mój 6 tygodniowy byk gubi sierść. Najmocniej pod brzuchem i na lewej nodze. Proszę o jakieś sugestie z czym to może być związane. Przyrost ma bardzo dobry około 5-6kg tygodniowo. Warunki bytowe również bez zastrzerzeń: sucha ściółka, pojony jest produktem mlekozastępczym, karmiony śrutą w granulacie CJ oraz sianem.

Będę wdzięczny za sugestie.
    • Przez arkadiuszursus4514
      Witam mam pytanie kupiłem wczoraj byczka limousina widać że jest rasowy,A dlaczego w paszporcie jak pisze jaka rasa to jest IN
    • Przez nowak28011997
      Witam, mam zamiar kupić kilka cielaków z okolic Starogardu Gdańskiego. Na olx jest kilkanaście ogloszeń z tamtych okolic. Czy ktoś kupował tam cielaki? Jak ze zdrowotnością, przyrostami? Jakiego pochodzenia są te byczki i jałoweczki?