Funguss

ładowacz nujn 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Funguss    0

Witam mam problem z ładowaczem nujn 100 , gdy ładowacz stoi pod kątem to widły przy skręceniu w tą strone gdzie ładowacz jest niżej leca mocno i nie można ich zatrzymać.

Tomasz78    886

Na pewno masz niewielki wyciek oleju i to powoduje taki efekt ,stawiam 100% na obrotnice ,dam tobie rade obejdz ją osobnymi wężami czyli kazdy siownik podłącz bezpośrednio od rozdzielaczy ,(musisz doprowadzić dodatkowy wąż lub  rurke do wideł )koszt nie tak duży ale efekt zadowalający ,do tego pompa od cyklopa i zobaczysz jak pięknie pracuje .

Funguss    0

ok dzięki ;D spróbuję coś pogrzebać w najbliższym czasie a dodam jeszcze że cyklop jest przedłużony może to jeszcze ma na to wpływ ?

Wiadomość z agroFakt.pl

Tomasz78    886

Wydłużenie raczej ma niewielki wpływ ,w nujkach  nawet małe wycieki lub zużyte manszety powodują że wariuje.

Tomasz78    886

Oryginalnie podłączony jest chwytaki i wysłów ramienia na jednym powrocie do rozdzielacza  czyli dwa zasilania jeden powrót ,ja na ramieniu głównym zaślepiłem otwór na końcu ramienia,a siłownik od chwytaka połączyłem wężem bezpośrednio z sekcją rozdzielacza ,to spowodowało dużo szybszą pracę chwytaka ,poza tym ominąłem obrotnice ,która miała przecieki .Na dzień dzisiejszy  mam kazdy siłownik podłączony do jednej sekcji rozdzielacza wężami i rurkami (wykorzystałem istniejące) i od 10 lat nie mam z nim żadnych problemów ,czasem wąż wymienię i tyle .Jeszcze jedno nujki są wywrotne więc zamontowałem zamiast orginalnej osi ,oś od stara(szerszą) i do tego balonowki 10/15 i stał się stabilny :) .

romek6340    203

Myślę, że kolor nie będzie miał żadnego wpływy na pracę maszyny, co najwyżej na samopoczucie właściciela... Pomaluj tak jak był w oryginale lub tak jak Ci się będzie podobało.

Przetrząsaczo-zgrabiarka - kupię

Kuhn Haybob 360; GRS 25 lub podobne. Kontakt priv.

Tomasz78    886

nie wiem kwestia gustu ,ja raczej jak maluje to wo orginalny kolor ,Tobie bym do tej maszyny zaproponował pomarańczowy ,odmłodzil bys go troche ,na wzór UNHZ500

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez DanielKocima
      Cześć myślę nad kupnem ładowacza na tył do c 330 miałby za zadanie głównie ładować obornik i tu moje pytanie jak się to sprawdza bo szukam opini a średnio umiem znaleźć czy nie lepiej było by tura albo trolla czy nie będzie dźwigać 30 i czy da radę podnieść myślałem żeby bwywrot łyżki byl hydrauliczny z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam
    • Przez DanielKocima
      Cześć myślę nad kupnem ładowacza na tył do c 330 miałby za zadanie głównie ładować obornik i tu moje pytanie jak się to sprawdza bo szukam opini a średnio umiem znaleźć czy nie lepiej było by tura albo trolla czy nie będzie dźwigać 30 i czy da radę podnieść myślałem żeby bwywrot łyżki byl hydrauliczny z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam
    • Przez mich89
      Co może być przyczyną że pół ladowacza działa pół nie? Pompy podają olej, rozdzielacz który odpowiada za pół funkcji po regeneracji, w zbiorniku robi się piana? Wcześniej wszystko działało ok, teraz lipa, czyżby woda do oleju się dostała? 
    • Przez TD85D
      Czy miał ktoś z was do czynienia z cyklopem pokazanym na tym filmie :
      (końcówka filmu) ? Z tego co zobaczyłem to ma on oznaczenie T-279. Jak sprawdza się w pracy (udźwig, wydajność, itp) Czy był by on lepszy od UNHZ 750 ?
    • Przez Mf255fan
      Witam, zakupiłem ładowacz mikrus ale słabo podnosił. Maksymalne cisnienie 130MPa regulacja zaworu przelewowego nic nie daje.Olej nowy.zawór wyczyszczony i dalej tak samo. zamontowana jest pompa o symbolu PZ3-32/16-2-142 pytanie czy jakaś inna pompa (może być mniejszy wydatek) spasuje bez żadnych przeróbek czyjednak szukać takiej samej a ciężko coś trafić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.