alanc360

Ursus czy zetor

Polecane posty

sidwinder    0

proste ze Zetor, ursus to nic innego jak pomot ktory mysli ze jak kupil ursusa to sprzedaz osiagnie taka jak kiedys Ursus.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawel885    1102

proste ze Zetor, ursus to nic innego jak pomot ktory mysli ze jak kupil ursusa to sprzedaz osiagnie taka jak kiedys Ursus.

Co Ty bredzisz? Ursus 912 to Pomot? Pomot dla ścisłości to wozy ascenizacyjne robi. A Zetor to pewnie Fendt tylko że malowany na czerwono.  :lol:

alanc360    1

Co Ty bredzisz? Ursus 912 to Pomot? Pomot dla ścisłości to wozy ascenizacyjne robi. A Zetor to pewnie Fendt tylko że malowany na czerwono. :lol:

To wedlug ciebie ktory lepszy

pawel885    1102

Zetor będzie droższy i to sporo a żadnego plusa nie widzę, słabszy uciąg, hydraulika, mniej biegów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cember16
      Witam Drodzy forumowicze mam problem ze swoją 80tka silnik(ZTS matrin z8401, 1), otóż nie mogę ustawić poprawnego kąta wtrysku w tym silniku pompa była regenerowana wtryski tez,początek wtrysku on mi wypada na drugim otworze w kole zamachowym a pompa na Maxa przyspieszona, silnik pracuje kulawo nie ma wogule kultury pracy, dużo pali w orce głębokiej na godzinę 25 litrów, z mocą to jest tak że 3.5 tony rozrzutnik że zbożem pod górę czuć że go trzyma, co to moze być bo już mi brakuje pomysłów a dodam że ten ciągnik kupiłem do remontu a został cały zrobiony.... 

• Przez krzysiek14
      Witam, chciałem się coś dowiedzieć na temat tego traktora , ogólnie nie posiadam go ale mam sobie pożyczyć pod uprawę i orki. Myślałem jaki sprzęt do niego zapiac. Bo z tego co wiem to on ma 75km ale jest przy nim turbina. I pierwsze pytanie. Jaką możne mieć moc (mniej więcej), drugie czy pług 3 skinowy obracany to dobry pomysł. Nie znam się za bardzo i proszę o pomoc. Generalnie to naklejka jest "ursus 902" i wygląda na ten model ale czy ktoś nie nakleił innej naklejki to nie mam pojęcia. Traktor nadaje się do generalnego remontu z tego co zauważyłem, ale właściciel o niego nie dba. 
    • Przez cash8791
      Witam, Panowie i Panie możecie mi  powiedzieć jak wyglądają koszta związane z montażem przedniego napędu do ursusa 1212 oraz to czy każdy napęd dostępny na olx do ciężkiej serii się nadaje ?
      Pozdrawiam
    • Przez uycjhARES
      Witam, mam problem z podnośnikiem w ursusie 914.
      Podnośnik był 2 razy w regeneracji a nadal wydobywa się z niego olej-na pokrywie robi się basen z oleju.
      Nawet gdy nie jest używany ani podnośnik ani sekcja hydrauliczna to i tak olej leci.
      Macie pomysły dlaczego?

• Przez PolskaMoc902
      Jak myślicie w zbiorniku od oleju wspomagania zostało tak z 1,5 litra oleju i mam 5 litry nowego dolać do tego starego czy spuścić stary i zalać nowym ?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj