Zaloguj się, aby obserwować  
Klaku

Lucerna i inne dla królików

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Klaku    47

Witam. Od kilku lat uprawiam przydomową działkę jest to może 10/15 ar. Na pewnej części rosły truskawki na reszcie niemal co roku były ziemniaki z których zrezygnowaliśmy i w tym sezonie posiałem różne rośliny dla królików między innymi burak pastewny, kukurydza i lucerna. Posiałem lucernę wiosną by później móc codziennie "na świeżo" ukosić. Niestety się nie udało lucernę- przerósł chwast. Doradzano mi to skosić ale po tym można powiedzieć lucerna całkowicie wyginęła. Na następny sezon chciałbym jeszcze raz spróbować (może coś podobnego?) tylko nie wiem co zrobić by zapobiec chwastom? Jest jakiś oprysk który powinienem zastosować jesienią przed orką? A może przedsiewnie ? Oprócz tego mam zamiar zaorać truskawki i posadzić je na nowo najlepiej w innym miejscu czy mogę to zrobić późną jesienią po orce zimowej ?

Edytowano przez Klaku

Klaku    47

Tak to aktualnie wygląda. Kupować ten glifosat i orać czy nie ma sensu?

Edytowano przez Klaku

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Przemek B
      Czy ktos z was produkuje tyto bo ja tak
      czy w tym roku duzo wam tytoniu zjadly robaki np drutowce?
    • Przez AGRObombula
      witam was Drodzy koledzy mam parę pytań odnośnie soji. Czy uprawa w Polsce możliwa a może ktoś już uprawiał jeśli tak to jakią odmianę. jak plonuje jakie zabiegi stosujemy czy jest opłacalna jednym słowem piszcie co wiecie na temat ale wolałbym aby się wypowiedzieli Ci co się na sprawie znają
    • Przez kowalienko1
      Witam na jesieńi  założyłem nową łąkę trawa ładnie przezimowala i wzeszła są jednak miejsca gdzie jej nie ma jak mogę ją dosiać? jakieś proste metody? 
    • Przez marcinostry
      witam. chciałbym się dowiedzieć czy uprawa tymianku jest opłacalna na 1ha oraz gdzie można kupić nasiona tymianku z góry dzięki za odpowiedź.
    • Przez polac
      Witam! No więc na wiosnę najprawdopodobniej będziemy siali Facelie i mam kilka pytań związanych z uprawą tej rośliny a konkretnie jak uprawić pole pod ta roślinę,jakie nawozy stosować i jakie są choroby i szkodniki tej rośliny.???
      Pozdrawiam.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.