KrzysztofKrawiec

Fendt 412-klima

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
michu20    96

powinna być naklejka z informacją z przodu na chłodnicy od klimy
Ale jak byś nie miał tej naklejki to podpowiem ci ze 1250g pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tomaszek767
      Jaki macie akumulator w 412 Vario? Mój coś ciężko pali i musze kupić nowy i nie wiem czy to za mała liczba Ah czy coś innego?
    • Przez wrbl
      Witam,
      tak jak w temacie, czy ktoś nie posiada instrukcji do VARIO 410 (2002r) w pdf?
      Pozdrawiam
    • Przez Kuba__1994
      Witam, jakie powinno byc cisnienie w skrzyni vario fendt 411 2001r, minimalne i maxymalne. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam 
    • Przez mariuszlesny
      Witam, możne ktoś wie i podzieli się info jak z kalibrować tylny tuz... wymieniłem czujnik położenia ramion tylnego tuz i potrzebuje go z kalibrować...jest to w instrukcji serwisowej, niestety nie posiadam takowej:((
      a drogi temat, nie działa świeca płomieniowa, po odpaleniu silnika kontrolka od świecy miga przez jakiś czas, ale sama świeca nie włącza się, przypuszczam ze możne to być wina przekaźnika... i tu jest moje pytanie który to możne być ??? jak by ktoś coś to bardzo będę wdzięczny :))
      Pozdrawiam 
    • Przez Mycek5120
      Witam 
      czy ktoś orientuje się ile powinno być gazu w hydro akumulatorach od amortyzacji osi? Z tego co wiem są dwa duży i mały  praktycznie na środku ciągnika z dołu osłonięte blachą . Mam wrażenie że os jest zbyt sztywna słabo wybiera i chciałem dać te akumulatory do sprawdzenia tylko nie wiem ile powinno być w nich prawidłowo nabite. Ma ktoś dojście do takich danych?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.