Skocz do zawartości
marcel9797

jaki rozsiewacz wybrać.

Polecane posty

marcel9797    1

przygotowuje się do zakupu rozsiewacza. Mam dylemat bo niewiem jaki wybrać.

Woprol Azot (junior 2) 600l czy Strumyk tytan 600l. prosiłbym o opinie użytkowników tych rozsiewaczy, lub jakie inne polecacie do 5500zł.

Będzie siał na 23ha z ursusem c360.

Edytowano przez marcel9797

Wiadomość z agroFakt.pl

ovi    35

kup sobie amazna 600l, za te pieniądze znajdziesz zadbany egzemplasz

asharot    176

Do C-360 i na taki areał kup sobie używanego Amazone serii ZA-F 600litrów,sieje równo jak od linijki.

marcel9797    1

jest hydraulicznie otwierany?

co widziałem to nie.

a z raucha jaki polecacie? (używany)

Edytowano przez marcel9797

kali828    15

ja ma za f 603 i sterowany mechanicznie ale chodzi przy T 25 i Mtz 82 ladujesz 500 kg wole kupić używana zachodnia niż nowe spawane w stodole

asharot    176

Hydraulika jest zupełnie zbędna.

Swobodnie sterujesz się nim z fotela kierowcy,jest tak zrobiony że możesz sterować jedną wajchą dwiema zasuwami lub każdą osobno.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rafal11195
      Cześć wszystkim, mam takie pytanie, zakupiłem rauch axis z kompem quantron, tworzy się tam pliki pola, po zrzuceniu na pena, na kompie odczytuje mi ze jest to plik z końcówką ( rozszerzeniem ?) .bin
      Czym powinno sie to otwierac wie ktoś moze ?

• Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .

• Przez simsinek
      Witam
      zwracam się do was z zapytaniem jaki rozsiewacz wybrać?? Napewno AMAZONE tylko zastanawiam się nad modelem ZA-M z komputerem dozującym nawóz do prędkości czy ZA-V z systemem ważenia i GPS. Chciałbym zapoznać się z opinią na temat obu modeli. Z góry dziękuje za pomoc   Zdjęcie dla uwagi 
    • Przez michalkowalski115
      Witam. Zabrałem się za naprawę przekładni w rozsiewaczu Amazone Zaf 400, i teraz nie wiem co zrobić z tym luzem pokazanym na filmiku, nie wygląda to na zużyte łożysko, po prostu tak stuka, czy da się to jakoś naprawić? 
      film: