pAvCiO3oo9

MDW czujniki strat

Polecane posty

pAvCiO3oo9    9

Witam. Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia czujnik strat taki jak na zdjęciu. Z góry dzieki za odpowiedz. 

post-28909-0-73526300-1437744225_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

No i ja planuje założyć, więc podpowiedział by ktoś gdzie w Lubelskim zakupić i jak to podłączyć

Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)

"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez iron
      Jest taka sprawa otóż pompa wtryskowa jak i wtryski po regeneracji i kombajn dalej ciężko pali po dłuższym postoju .paliwo w układzie trzyma raz ,może dwa pompką zapompuje i zaworek puszcza na przelew.jak już zapali to później pali od strzała . kąt wtrysku nwm jaki ma być dokładnie ale próbowałem na różne sposoby i dalej kupa.
    • Przez michal_xs
      Panowie , nawalil mi czujnik paliwa w kombajnie a nowy oryginalny w grenne 500zl , macie gdzieś dostep do innych tańszych czujników? Inne polskie od np ursusow nie pasują
    • Przez elpolacco
      Sprzedam silos na zboże.Pojemność ok. 10T. Wymiary widoczne na zdjęciach.
      Średnica zbiornika: 2.4m
      Wykonane z blach o grubości: 3mm.
      Zbiorniki czyste, magazynowane były w nim tylko pasze. 

Miejscowość: Wolbrom (małopolskie)
      Możliwość transportu w dowolne miejsce w okazyjnej cenie.
      Cena: 3000zł.

Zdjęcia w ogłoszeniu:
      https://allegro.pl/silos-paszowy-zbiornik-na-zboze-10t-i7453786433.html

Więcej informacji udzielę telefonicznie
      Tel. 5O2 O21 846

• Przez stasiu3512
      Witam. Czy wie ktoś na jakiej zasadzie działają czujniki w zbiorniku? Po dotknięci blaszki do czujnika żadna z kontrolek się nie zaświeciła. Czy muszę mieć włączoną młocarnie? A może problem jest w czymś innym? Druga sprawa dotyczy czujnika położenia wysokości gardzieli. Po poruszaniu czujnikiem w górę i w dół jest brak reakcji na zegarze w kabinie, po zmierzeniu go przez probówke okazuje się, że nie ma w nim prądu. Wszystkie bezpieczniki są dobre. Gdzie mogę szukać problemu?
    • Przez Taurus83
      Jak myślicie zdałoby to egzamin?
      Podłogą beton. 
      Ściany wysokie na 2-2.5m z blachy trapezowej. Słupy metalowe co tyle metrów ile trzeba. Przykrycie z plandeki opierajacej się  na trókątnych poprzeczkach jak w naczepie ciezarowej. 
      Silos byłby przejazdowy. Szerokość powiedzmy 8 metrów. Długi ze  20.  Jedna sciane możnaby dostawiac z gotowych elementów a na drugiej zrobić drzwi. Blachę używaną można kupić bardzo tanio. Słupy też po cenie złomu. Plandeka jak do przyczep na metry. Trójkąty wyspawać i gotowe. Albo nawet z amelinium zrobic zeby bylo latwo montować. Raczej przez zimę bym tam nie trzymał ale do grudnia? Koszt na szybko policzony to ok 15 tys.  Ok 250-300 ton pszenicy by weszło do takiego magazynu 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.