Skocz do zawartości
pAvCiO3oo9

MDW czujniki strat

Polecane posty

pAvCiO3oo9    9

Witam. Mam pytanie czy ktoś się orientuje czy jest gdzieś do kupienia czujnik strat taki jak na zdjęciu. Z góry dzieki za odpowiedz. 

post-28909-0-73526300-1437744225_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

No i ja planuje założyć, więc podpowiedział by ktoś gdzie w Lubelskim zakupić i jak to podłączyć

Renault 110.54 ;D Ursus C-360 ;)

"Renowkie jest Bogiem jazda Nałogiem oranje Zabawą ropa Podstawą "

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Janek84
      Witam wymieniał ktoś z Was czujnik ciśnienia oleju w New Hollandzie 8560, TM 155, TM 165?
      Może ktoś poleci jakiś zamiennik
      Pozdrawiam J
    • Przez Ambitny657
      Witam, gdzie kupię profesjonalną zaprawiarkę do zboża oraz wialnie ? 
      Może jakieś cenny ? Mile widziane  własne doświadczenia, spostrzeżenia, opinie porady itp. (sposób zaprawiania)
      Od razu piszę, że nie interesuje mnie zaprawianie w betoniarce. 
      Zaprawiarka nie musi mieć wybitnej wydajności, po prostu ma spełniać swoje zadanie. 

• Przez bamse86
      Witam 
      Calkiem nie dawno stalem sie posiadaczem Forda 4630 1992  mam w nim problem  czujnikiem poziomu paliwa. Po rozkreceniu licznika okazalo sie ze na plytce cujnika wszystko sie rusza to znaczy na pewno nie bedie dzialal w takim stanie . I tu nasowa sie pytanie czy mozna gdzies dostac tylko te czesc czy trzeba wymienic caly licznik ?
      Mam jeszcze jedno pytanie odnosnie ogrzewania od momentu zakupu dmuchawa nie dziala czy przyczyna tego moze byc cos innego poza spaleniem sie silnika ? Mam tu na mysli jakies nane wady tego modelu
      Z gory dziekuje za pomoc 

P.S.
      Przepraszam za brak polskich znakow.

• Przez MatiRol92
      Witam, mam pytanie do posiadaczy pokosówek fortschritt, chodzi mi o opuszczenie hederu w pokosówce, jak go opuszczam to strasznie trzęsie sie cała maszyna (podnoszenie jest okej) nawet jak opuszczam bez hederu to sa drgania. Nie wiem jak ten problem rozwiazać 
    • Przez iron
      Jest taka sprawa otóż pompa wtryskowa jak i wtryski po regeneracji i kombajn dalej ciężko pali po dłuższym postoju .paliwo w układzie trzyma raz ,może dwa pompką zapompuje i zaworek puszcza na przelew.jak już zapali to później pali od strzała . kąt wtrysku nwm jaki ma być dokładnie ale próbowałem na różne sposoby i dalej kupa.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.