c330ursus

Stacyjka w C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
c330ursus    2

Kupiłem stacyjkę do mojej C-330 z kluczykiem i podłączyłem na pewno prawidłowo. Tylko coś nie łączy jak sie przekręci na pozycje 2 i 3, trzeba kluczyk docisnąć w bok żeby zadziałało np. kierunkowskazy czy sygnał. Da sie to jakoś naprawić?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może masz jakiś zacienki kluczyk włuż stary i sprubuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c330ursus    2

Ale na pozycji 0 i 1 działa normalnie. I nawet jak sie kluczykiem rusza z prawo w lewo to prąd jest cały czas. :0 to co dalej robić?


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

A może stacyjka jest felerna co ? Albo ewentualnie dokręć jeszcze śrubki.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

Taka stacyjke da sie naprawic, trzeba tylko troszke cierpliwosci. Jak wkladasz kluczyk to on rozpiera jednoczesnie dwie blaszki. Konce tych blaszek wtedy dotykaja do stykow. To styki na ktorych pojawia sie napiecie z akumulatora, czyli tkz zaplon. Trzena zdjac gor czyli t ablache z otworem na kluczyk. Trzeba robic to pomalu. Wazne aby zajrzec zanim si erozleci wszystko w jakim polozeniu wzgledem siebie jest ta blaszka ze stykami w srodku ktora sluzy do przelaczania swiatelek. Tam sa mozliwe 2 pozycje na trzpieniu. Zaleznie od ulizenia mozliwe jest tylko zalaczenie w 2 pozycjach kluczyka lub 3 pozycjach.

 

W twoim wypadku trzeba troszenke rozgiac ta dluga blaszke ktora wlasnie odgin awkladany kluczyk.

 

Moze masz jajowaty kluczyk i w pozycji 2-3 popuszczastyk pradowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zefirek    0

Przed rozebraniem możesz wymienić w sklepie skoro nie działa po rozebraniu na pewno nie.Rozbierałem już nie jest to takie proste, ale da sie zrobić, ja z dwóch zrobiłem jedną i działa już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj