Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam. Mam na sprzedaż bób. Cena 6zł :o . Bób uprawiany ekologicznie [tylko najbardziej potrzebne opryski i minimalna ilość nawozu]. Za nie wielką opłatą mogę dowieźć. Proszę dzwonić nawet jeśli cena komuś nie odpowiada spróbujemy się dogadać  ;) . Pakowany w woreczki 1kg ale na zamówienie mogę zapakować inaczej. Tel.601514829 

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pieniu
      Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś uprawia z was bób i czy dużo ?
      ja mam około 70 arów
    • Przez czysty26
      Witam!
      Zastanawiam się nad kupnem maszyny do obierania ( łuskania ) bobu. Do tej pory obierałem ręcznie (a raczej obierało 50 ludzi ) zaczęło mnie to już męczyć i zastanawiam się nad maszyną. Produkuje bób do sieci marketów i musi on wyglądać bardzo dobrze bo inaczej zwrot . Widziałem filmiki z takimi maszynami i mam wątpliwości co do jakości takiej obróbki. Dlatego mam pytanie do osób które miały styczność z taką maszyna, czy bób tak obrany nadaje się do sprzedania na świeży rynek, czy nasiona wygniatane przez wałki nie zmieniają koloru po paru godzinach itd. itp.
    • Przez Bamber94
      Witam planuje wsiać trochę bobu do handlu,chodzi mi o to żeby była to odmiana plenna,atrakcyjna dla kupującego i najwczesniejsza.Być może będzie pod agrowłókniną.Znalazłem 2 ciekawe odmiany Figaro i Witkiem Manita, która wg was bedzie lepsza?
    • Przez mati92
      Witam , w tym roku zasadziłem dosyć duży areał ziemi bobem z związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy nie znacie jakieś inne miejsca sprzedaży płodów rolnych oprócz targowisk . Czy znacie jakieś firmy , sklepy , które skupują to warzywo albo ktoś na forum prywatnie . Bardzo jestem ciekawy jak wygląda ten biznes od strony sprzedaży , za wszystkie mądre rady dziękuje . Jestem z okolic Słomnik
    • Przez dawidursus323
      Hey. W tym roku mam zamiar posadzić więcej bobu. Mam pytanie. Gdzie mogę go sprzedać? Co trzeba zrobić aby sprzedawać ten bober w zwykłym sklepie?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.