Skocz do zawartości
mati92

[bób] gdzie sprzedać ?

Polecane posty

mati92    1
Napisano (edytowany)

Witam , w tym roku zasadziłem dosyć duży areał ziemi bobem z związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy nie znacie jakieś inne miejsca sprzedaży płodów rolnych oprócz targowisk . Czy znacie jakieś firmy , sklepy , które skupują to warzywo albo ktoś na forum prywatnie . Bardzo jestem ciekawy jak wygląda ten biznes od strony sprzedaży , za wszystkie mądre rady dziękuje . Jestem z okolic Słomnik

Edytowano przez dogberry

Wiadomość z agroFakt.pl

jjacekk4    3

jak jesteś ze słomnik to chyba w tym roku koczowanie na rybitwach cie czeka

Badylarz    13

Trochę pomyliłeś kolejność bo najpierw trzeba było przemyśleć gdzie możesz to sprzedać a potem brać się za uprawę ;) W tym roku jak nic się nie zmieni w pogodzie to czeka nas klęska urodzaju więc ze zbytem ogólnie warzyw może być problem, pewnie zostanie Ci giełda lub szukanie jakiegoś klienta, który potrzebuje większe ilości skoro piszesz, że dużo wsadziłeś. Na igrit.pl też możesz się ogłosić.

mati92    1

Czy dużo to pojęcie względne dla jednego może to być mało dla drugiego dużo . Przemyślałem to dobrze , z mojej wypowiedzi nie wynika jednoznacznie ze nie mam pojęcia za co się wziąłem , tylko jedynie szukam dodatkowych źródeł , wskazówek i co najważniejsze szerszej opinie w tym temacie . Ogłosiłem się na kilku serwisach na igrit.pl również ale dzięki za wskazówkę .

michax    2

Niedaleko mnie słyszałem że jest skup bobu da przetwórni. Cena prawie jak na giełdzie a wieziesz wieczorem i zostawiasz i masz z głowy tylko nie może być robaczywy.

mati92    1
Napisano (edytowany)

Dzięki za informacje co prawda to prawie 300 km ode mnie ale może dla kogoś innego z tamtejszym miejscowości było by pomocne , dlatego jakbyś mógł podaj namiary na tą przetwórnie , warto aby takie informacje znalazły się w jednym miejscu .

Edytowano przez mati92

michax,możesz podać na miary na tą przetwórnię ,jesteśmy z tego samego woj. to z dojazdem do przetwórni nie było by problemu ,jak nie chcesz na forum ,to napisz na priw

michax    2

Już dokładnie nie pamiętam bo ja woziłem bób na skup ze 4 lata temu ale z tego co pamiętam to wozili to do przetwórni w Rykach. A i Zomar w Lublinie chyba też coś chyba brał ale to musisz sobie sam jakoś sprawdzić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się