pawelpit385

Pompa wtryskowa w dominator 98

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pompa
pawelpit385    0
Napisano (edytowany)

Witam kolegów, czy ktoś wyciągał pompę wtryskową i może podać dokładniejsze wskazówki jak to zrobić dodam że jest to silnik perkinsa pompa stojąca głównie chodzi mi czy ma jakieś z
znaki czy trzeba ustawić pierwszy tłok w górnej pozycji na zapłon?

Edytowano przez pawelpit385

sadek9    48

na 99% bedzie na klinie tak więc normalnie wykręcasz i wyciągasz w case bywają na storzku bez klina ale to tez kwestia zaznaczenia chociaż mają specjalną śrubę do blokowania...

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelpit385    0

Witam.pompa wyjęta i zregenerowana wymieniona została głowica w pompie i został lekko przyspieszony zapłon przez pompiarza (przed remontem kopcił na wysokich obrotach) także zawory ustawiłem ,pompę zamontowałem na swoje znaki i silniczek chodzi bajka :)  nie kopci przede wszystkim i ładnie zapala po rozgrzaniu silnika (bolączki przed remontem pompy),dodam że jest to silnik perkinsa 150 km koszt wyszedł ok 1500 zł ponieważ głowicę do pompy można zdobyć już jako zamiennik polski dlatego koszt obniżył się z 2500 zł na 1500 zł,a pompę naprawiał mi gościu z Bobrowa k. Brodnicy także polecam go zna się na rzeczy nie jedną pompę mi już naprawił i nigdy nie było problemu .

zenek_19    4

to faktycznie cena przystepna bo sa tacy co niewiedza ile juz sami wkoncu maja brac pseudo szpece pozd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TomaszStach
      Witam was serdecznie. Potrzebuję pomocy. Chciałem wymienić płyn chłodniczy w dominatorze 76 z silnikiem Mercedesa. Z chłodnicy spuściłem ok 10l. Ale śruba w silniku do spuszczania jest nie do ruszenia. Okrągła, pozbijana przecinakiem itd. W związku z tym, czy jest jakieś inne miejsce, żeby ten płyn z bloku spuścić? Nie wiem, jaki to płyn, jaki rodzaj. Wiem tylko, że jest gęsty, zielono niebieski, i na przeglądach nie mógł odczytać go refraktometrem. Inne bez problemu, a przy tym mówi, że wogóle nic nie widzi. Czy można go zmieszać w ciemno z jakimś innym koncentratem? Nie zważy się, czy coś? 
    • Przez classmercator
      Mam zamiar kupic kombajn Claas Mercator z roku 1988 co sądzicie o tym kombajnie??
    • Przez Robert695
      Witam forumowiczów.
      Mam problem ze swoim dominatorem 86.w poprzednim sezonie wymieniłem pas jezdny do już plutna wyszły na górę.problem pojawia się i przed wymianą.Polega na tym że gdy przyspieszacz jest prawie na maxa to slazga mi się pas od jazdy.wariator mechaniczny ten na sprężynie obstawiam za sprawny.Chce przyjrzeć się hydraulicznemu.ale zeby na darmo nie rozbierać. To pytam czy ktoś wie jakie cisnienie powinno być podane na ten wariator.
      Na kołach widać że pad ciągnie cały czas brzegami, czyli tak jak ma być.
      Proszę o jakieś wskazówki.

• Przez Pawel1344
      Witam, tak jak w temacie mam problem z tym urządzeniem mianowicie nie włącza mi się ta zielona lampka w prawym górnym rogu, która sygnalizuje, że heder jest w pozycji roboczej i powinno rozpocząć się naliczanie hektarów, (na wyświetlaczu też nic się nie pokazuje oprócz 0.00) do tego nie pokazuje też długości przejechanej trasy. Wiecie może gdzie znajduje się czujnik odpowiedzialny za włączanie położenia roboczego w bordinformatorze, a może trzeba szukać gdzie indziej przyczyny. Proszę o pomoc
    • Przez krzys14iek
      Witam, chcę wymienić Bizona na Claasa (na 150 ha Bizon trochę za mały). Myślę o Claasie 108s i chciałbym się o parę rzeczy zapytać kogoś kto posiada taki. Chodzi głównie o to czy taki o to kombajn posiada przyspieszacz (tj Bizon) i czy kombajn jest przystosowany do wysuwanych motowideł, i jakby była możliwość to mniej wiecej opisać sterowanie w kabinie, najlepiej na zdjeciu mniej wiecej co do czego służy. U mnie w okolicy nie znam nikogo kto ma takiego więc tutaj pytam. Chyba że jest ktoś z powiatu kościańskiego albo kawałek dalej to chętnie bym przyjechał obejrzeć taki kombajn. 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.