Skocz do zawartości
Cezariuss

Zapytanie o silnik w C-330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silnik
Cezariuss    0

Jezeli zly dzial prosze o przeniesienie.

Czy silnik z tego ogloszenia jest od "30" czy moze jest to cos zbudowanego na jej podstawie.

Wiem ze silnik jest b podobny do 30, jednak nie wiem co to jest przed Pompa wtryskowa idac w kierunku przodu. Chodzi mi o to cudo ktore jest napedzane paskiem klinowym, mysle ze jest to dodatkowa pompa olejowa, jednak w mojej "30" czegos takiego nie widzialem i stad moje zapytanie.

http://allegro.pl/silnik-ursus-c330-i5318792190.html

lukbold    436

wygląda strasznie. A to o czym piszesz to faktycznie pompa której gościu nie sprzedaje

Wiadomość z agroFakt.pl

Cezariuss    0
Napisano (edytowany)

Silnik nie dla mnie, posrednicze sasiadowi, czyli jak zdemontuje ta pompe to bez problemu da rade ja zamontowac do 30?

Edytowano przez Cezariuss

ovi    37

a co ciekawe to to że niektóre raki z silnikiem 30 mają zamontowane instalacje gazowe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez yaboll
      Witam co sadzicie o tym zeby załozyc wtrykiwacze od poloneza dokładnie koncowki wtryskiwaczy do c330m ? słyszałem ze duzo daja
    • Przez denis667
      Witam mam takie pytanie :
      Czy silnik z ursusa c-330 pasuje bez wielkich przeróbek do c-325 ?
    • Przez lukman2
      witam chciałem sie dowiedziec jak sie podkreca pompe w C-330???? <_<
    • Przez tata1
      Witam
      Na jesieni oddałem pompę wtryskową do regeneracji. Mechanik twierdzi że wymieniał sekcje. Wtryskiwacze są nowe założone (warszawskie) i ustawione. A mimo to ciągnik ciężko zapala, szczególnie w zimie. Na zimnie kręci ze 20 sekund i wychodzi biały dymek, po czym wreszcie zapala. Jak ciepły to prędzej. czemu tak się dzieje? CO może być.
    • Przez 330CUrsus
      Witam. Czy orientujecie się jakie są najlepsze i lepsze zestawy naprawcze do C-330(chodzi o silnik).Bo w dzisiejszych czasach to można kupić i za 120 zł ale to Chińskie i nie chcę nawet na to patrzeć.Myślałem o tych z Krotoszyna.Czy do wyjęcia tłoków trzeba zdejmować wał korbowy?I czy da się ocenić jego kondycję bez zdejmowania go? Z góry dzięki.Pozdro