Skocz do zawartości

Polecane posty

miki83    0

poszukuję instrukcji obsługi do przyczepy mengele garant super 540, a może ktoś ma taką przyczepę i udzieli kilku praktycznych porad?

miki83    0

Jak ustawić położenie zaczepu, na ile obrotów WOM. I jak maja być ustawione noze bo są jakieś dzwignie urwane tak jakby blokada i siłownik z akumulatorem hydraulicznym, to chyba najwazniejsze

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez idziek8
      Witam

Mam pytanie dotyczące przyczepy T 072. Mam taką na dużych kołach, ale od kilku lat jej nie używam i stoi w stodole. W związku z tym że jest w świetnym stanie, a jej cena rynkowa jest kiepska, to wpadłem na pomysł, żeby ją przerobić do wożenia kukurydzy na pryzmę. Wyrzuciłbym kilka górnych listew i obiżył, zabudował boki i tył, zabudował dziurę którą standardowo podbierak podaje siano do środka i odpiął podbierak. I mam pytanie. Orientujecie się może czy da się odpiąć podbierak tak, żeby posuw taśmy działał???? I co w ogóle myślicie o moim pomyśle? Czy przyczepa nie będzie zbyt długa i za ciężka? Przyczepa chodziłaby z Zetorem 7245. Czekam na konstruktywną krytykę i rady dotyczące przeróbki. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
    • Przez Szorti26
      Witam wszystkich forumowiczów.
      poszukuję instrukcji obsługi do dominatora 86 w języku polskim.
      na internecie są dostępne po angielsku,francusku i niemiecku.
      Niestety języka technicznego nie da się przetłumaczyć byle słownikiem.
      Ktoś z chomika podaje linka do instrukcji ale trzeba wysyłać sms(a wiecie jak to z tym jest).
      proszę o jakieś pomoce. 
    • Przez tomek4087
      Witam, poszukuje instrukcji obsługi, tabeli lub czegokolwiek innego co pomoże ustawić mi zaprawiarkę azet model p 202. Może ktoś z Was dysponuje jakąś dokumentacją albo ma wiedzę odnośnie ustawiania tej maszyny. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
    • Przez jawor1981
      Witam wszystkich, Poszukuje instrukcji obsługi ,lub napraw do Massey Ferguson 698. Z góry dziekuję za pomoc, pozdrawiam
    • Przez miromaro
      Witam wszystkich Użytkowników  
      Drodzy koledzy i koleżanki czy posiada ktoś w swoich ich zbiorach materiały pomocnicze do ciągników serii MX, instrukcje obsługi, instrukcje napraw, katalog części w formie elektronicznej i chciałby się nimi podzielić i udostępnić je, oczywiście odpłatnie z mojej strony.
      Pozdrawiam MIrek