Skocz do zawartości

Polecane posty

szpadel2012    0

Witam, zakupiłem ostatnio przyczepę Claas Sprint 335. Problem wygląda następująco cały czas mam włączony posuw taśmy wyłączyć go moge tylko potencjometrem do regulacji szybkości posuwu (nie reaguje na przełącznik przód- tył nawet w neutralnym położeniu taśma sie przesuwa. Zdjąłem pokrywe sterownika i zauważyłem że jest wolne miejsce na jeszcze jeden moduł i przekaźnik. Mam pytanie czy powinny być tam 3 moduły czy tylko 2? I czy ten przekaźnik też powinien tam być? 

post-49052-0-06526800-1427916790_thumb.jpg

szpadel2012    0

Ewentualnie mógłby mi ktoś podesłać schemat instalacji elektrycznej do przyczepy Claas 335 sprint, prawdopodobnie ten sam moduł występuje także w serii 4xxx oraz 5xxx . to bym wiedział jak rozszyfrowac problem z tym posuwem. 

Wiadomość z agroFakt.pl

maly40    0

witam, moim zdaniem masz zwarcie na górnym czujniku 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Arek3125
      Witam wszystkich AgroFotowiczów.

Przenoszę do "Zielonkowe"
    • Przez Marcin007
      witam
      posiadam deutz fahr agrotron 135 mk3. Mój problem polega na tym że w wycieraczce tylnej cały czas jest prąd i gdybym jej nie rozłączył cały czas by chodziła. Wtyki, kostki bezpieczniki sprawdzone. Moim drugim problemem są przednie reflektory a mianowicie nie działają , po wyjęciu przełącznika stwierdziłem że nie dochodzi do niego prąd . Może spotkał się ktoś z was z takim problemem lub wie o co chodzi ? Czego to może być wina ?

Pozdrawiam
    • Przez Bizon_Ursus
      Kupie  przyczepe wywrotke autosan d47 lub pochodne minimum 4.5 t ladownosci woj. swietokrzyskie do 6000 najlepiej z papierami bez tez moze byc 796086806 jesli ktos ma z moich rejonow to prosze pisac lub dzwonic okolice Opatowa
    • Przez artur04c
      Witam poszukuję instrukcji obsługi Ariona 640 z 2008r. Potrzebuję instrukcję do bogatszej wersji między innymi duży wyświetlacz po prawej, elektropilot, obsługa skrzy ni automatycznej, pamięć obrotów itp itd  bo mniej więcej wiem co i jak ale nie do końca  tak samo przyciski na panelu po prawej, który co do czego  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez grzybu1
      Hej, 
      mam taki mały problem z moim claasem (arion 640 cmatic)... Po zmianie oprogramowania na nowsze claas przy zmianie kierunku jazdy wchodzi na obroty. Dla przykładu jedziemy do przodu 1 km/h zmieniamy kierunek jazdy i z obrotów np 1200 wchodzi na 1600 i utrzymuje takie przez dłuższą chwile. Pomaga dopiero całkowite puszczenie pedału jazdy .  Jest to denerwujące szczególnie kiedy co chwilę trzeba zmieniać kierunek jazdy a on podnosi obroty. We wcześniejszym programie tego nie bylo.  Jak jest u was i jaką macie wersję programu ? dodam, że na poprzedniej wersji programu był źle skalibrowany czujnik od poziomu paliwa w baku więc nie chciałbym do niej wracać.
      pozdrawiam