Polecane posty

szpadel2012    0

Witam, zakupiłem ostatnio przyczepę Claas Sprint 335. Problem wygląda następująco cały czas mam włączony posuw taśmy wyłączyć go moge tylko potencjometrem do regulacji szybkości posuwu (nie reaguje na przełącznik przód- tył nawet w neutralnym położeniu taśma sie przesuwa. Zdjąłem pokrywe sterownika i zauważyłem że jest wolne miejsce na jeszcze jeden moduł i przekaźnik. Mam pytanie czy powinny być tam 3 moduły czy tylko 2? I czy ten przekaźnik też powinien tam być? 

post-49052-0-06526800-1427916790_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpadel2012    0

Ewentualnie mógłby mi ktoś podesłać schemat instalacji elektrycznej do przyczepy Claas 335 sprint, prawdopodobnie ten sam moduł występuje także w serii 4xxx oraz 5xxx . to bym wiedział jak rozszyfrowac problem z tym posuwem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly40    0

witam, moim zdaniem masz zwarcie na górnym czujniku 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andy80    0

witam mam ten sam problem jaśli chdzi foto które wstswiłeś u mnie jest tak samo 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez POLAKPl
      Witam, potrzebuję instrukcji napraw claas ares 816 po polsku. Czy może ktoś tako posiada? 
    • Przez TylkoOkragly
      Witam,jak wyciagna siłownik z przyczepy d47 musze wyciągnac go do regeneracji a nie robiłem tego nigdy
    • Przez Zefir
      Witam , otóż jakiś czas temu zakupiłem fendta 311 lsa i zastanawiam się czy nie posiada ona wyjścia na hamulce hydrauliczne przyczepy , gdyż ma  nie parzystą liczbe wyjść   hydraulicznych co w jego wypadku wynosi 3 pary plus ta jedna która jest zamontowana bardziej z boku niż na tym panelu co są umiejscowione tamte  . I nasuwa mi się pytanie czy to nie jest wyjście hamulców hydraulicznych , mógłby ktoś wyjaśnić jak to rozpoznać lub do czego one może służyć ? 
    • Przez marekkucybala2
      Witam, posiadam od kilku lat kombajn zbożowy Claas Dominator 98sl. Nie było z nim wcześniej żadnych większych problemów. W tym roku problem polega na tym że kiedy chciałem wyjechać kombajnem to odpala ale nie chce jechać. Co może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj