Skocz do zawartości
agrofan98

Agregat do uprawy bezorkowej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrofan98    3

Witam.
Zastanawiałem się nad kupnem agregatu do uprawy bezorkowej. Posiadam Ariona 620 czyli jakieś 135/140 koni. jaki agregat polecacie? Bo robiłem juz mashio gaspardo pinocchio 3 m i powiem wam ze szło całkiem całkiem nieźle spalanie mniejsze o 3 litry niż w orce no i 2 razy szybciej idzie. Czy polecacie jeszcze jakieś inne agregaty?

25Farmer25    4

Witam kolegę jeżeli chodzi o uprawę bez orkową to polecił bym coś z vaderstad-a sąsiad ma już drógi rok i jest bardzo zadowolony.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez michal_19
      Co sądzicie o maszynach tej firmy posiada ktoś taką bronę?  
    • Przez 22krystianek22
      Zamierzam kupić agregat ścierniskowy firmy Euro Masz 3 metrowy na zabezpieczeniu ślimakowym z wałem rurowym, talerze także na zabezpieczeniu ślimakowym. Co sądzicie o tej firmie i wykonaniu tych gruberów ? Profil oczywiście 100x100. Będzie obrabiał około 20ha rocznie, doradźcie czy warto inwestować w taki sprzęt czy szukać czegoś innego. Z Góry dzięki za pomoc:)
    • Przez AgroDamian7211
      Witam. Mam zamiar kupić agregat Tolmet Simply 2,2m, chciałbym usłyszeć moze jakieś opinie o agregacie o wałach ( rurowy lub struna do wyboru) . Jak wyglada praca tego agregatu. Ma latać w nim zetor 7211 i nie ma wyjścia ;P Z góry dzięki!
    • Przez KoziolekCS
      Witam, 
      Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś jakieś informacje na temat maszyn firmy Landstal, posiada ktoś może lub pracował z nimi?  Ostatnio na targach widziałem ich maszyny i wydawały się całkiem niezłe. 

• Przez jarekvip99
      Która z tych maszyn będzie lepsza gruber na 7 łap czy agregat do uprawy bezorkowej na 11 łap z podcinaczami? głównie chodzi o uprawę po żniwach po ściernisku na około 10-15 cm. która będzie lepiej mieszała wszystko?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.