Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
witek

6920s

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
witek    2

juz niedługo bede wam w stanie cos napisac:)

2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

JarekWLKP    1

Już możesz opisać dokładne wrażenia :)

John Deere marką ponad wszystkie.
Zamieszczone przeze mnie fotografie chronione są prawem autorskim.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kris20    0

Powiem wam moj znajomy jeźdza taki JH ma juz 1800 mtg nakrecone narazie sie sprawuje bez zarzutów. Ma rok czasu. Przekładanie ma PowerQuad . Powiem wam ze tak duzo nie pali np. z rozrzutnikiem Joskinem 15T 10 l na mtg. A w orce z 4 lemkenem tak 14 l na mtg. Z 4 nie ma co robić 5 maja kupic. Pozdro. Jak macie pytanka jakieś to walcie.

piterek    0

ja ma 2003rok i ma 3500mth bez większych problemów

znajomy ma takie samo cudo , ale ma juz 9600mth...

piterek    0

miałem kłopoty z rewersem. rozłączal mi napęd na małych obrotach. wada materiału. tuleja na której pracuje rewers była za słaba i zamiast wycierać sie pierścienie, to ona sie wytarła,

ale mój serwis postawił sie na wysokości zadania i zrobił mi to w ramach gwarancjii pomimo że miał juz 3,5roku i 3400mth

tylko 3 sztuki na świecie podobno z tym problemem dopiero były wychwycone.

poza tym tylko wymieniać olej i rura w pole. żadnych problemów

robertbara    60
miałem kłopoty z rewersem. rozłączal mi napęd na małych obrotach. wada materiału. tuleja na której pracuje rewers była za słaba i zamiast wycierać sie pierścienie, to ona sie wytarła,

ale mój serwis postawił sie na wysokości zadania i zrobił mi to w ramach gwarancjii pomimo że miał juz 3,5roku i 3400mth

tylko 3 sztuki na świecie podobno z tym problemem dopiero były wychwycone.

U mnie było to samo, tylko winą była jakaś malutka sprężynka :D

Więcej strachu jak co warte. :blink: Niby zdawało się że duży problem, a tu masz mała sprężynka potrafi stworzyć taki problem :D

witek    2

jak narazie mam zrobione ok 700godzin...przez ten czas jedyna co musiałem zrobic to sprystac siedzenie WD-40 poniewaz zostało przyswyczajenie z 1224 i orałem i uprawiałem przy otwartych dzwiach i przez to musiałem popsiukac siedzenie aby nie piszczało...dzieki zastosowaniu przekładni bezstopniowej (50) ciagnik jest naprawde oszczedny w orce spali ok 15-17 litrów wszystko zalerzy od waruków ale standartem jest ok 16l i to mu wytarczy....maszyna agregowana jest z pługiem IBIS XXLS 4+1 z podnoszeniem obracaniem nie mam problemów, ciagnika nie podbija...jedyne co bym zmienił to cene zakupu :lol:

Pavel    10
jak narazie mam zrobione ok 700godzin...przez ten czas jedyna co musiałem zrobic to sprystac siedzenie WD-40 poniewaz zostało przyswyczajenie z 1224 i orałem i uprawiałem przy otwartych dzwiach i przez to musiałem popsiukac siedzenie aby nie piszczało...dzieki zastosowaniu przekładni bezstopniowej (50) ciagnik jest naprawde oszczedny w orce spali ok 15-17 litrów wszystko zalerzy od waruków ale standartem jest ok 16l i to mu wytarczy....maszyna agregowana jest z pługiem IBIS XXLS 4+1 z podnoszeniem obracaniem nie mam problemów, ciagnika nie podbija...jedyne co bym zmienił to cene zakupu :lol:

a ile pali w transporcie o ile kiedykolwiek w nim chodził?

co do spalania w orce to witek z tego co wiem masz pola w jednym kawalku to oszczedzasz czas i paliwo na samych nawrotach...

witek    2

tak to fakty pola są długie i prostokątne a wiec paliwa aż tak wiele nie trace...a co do transportu to nie chodzi...raptem dwa lub trzy razy jechałem z HL8...i nigdy nie liczyłem ile mi pali

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dzik90
      Witam. Kto ma może zbbędny fotel pasażera do john deere np 6320 ? mam na mysli serie 20.

• Przez Kobra66
      Witam! Miga kontrolka ciśnienia oleju w silniku a wymiana czujnika nic nie dała po wkręceniu zegara wskazuję właściwe ciśnienie. Czyżby nowy czujnik był nie sprawny? A może problemu trzeba szukać gdzieś indziej. Pozdrawiam.
    • Przez CezaryRoszkowski
      Halko,
      kupiłem prasoowijarke i potrzebny mi load sensing (ls) do lepszego funkcjonowania maszyny.
      Ciągnik 6820, co to za gniazdo ? Zwyklę wyjście hydraulicze czy moze jakis swobodny spływ ?
      Zdj dla znawców

• Przez allesias
      witam wszystkich użytkowników,nie wiem czy taki temat był zakładany tak więc z góry przepraszam. mam kłopot z ciągnikiem jd 6620 jak w temacie. mianowicie podczas jazdy ciągnikiem wyskakuje na desce rozdzielczej pierwsza kontrolka (spirala od świec żarowych),zakładam że chodzi to o jakiś błąd od strony silnika. wtedy ciągnik spada z obrotów i można maksymalnie dać gazu do 1400obrotów,kiedy zgaszę ciągnik i odczekam pare chwil aż kontrolka przestanie wyskakiwać i jest po odpaleniu wszystko dobrze. sytuacja się powtarza co jakiś czas czasem co 20 minut czasem częściej a czasem się zdarza że cały dzień wszystko jest ok . proszę o pomoc jeśli ktoś miał styczność z takim problemem dodać mogę że kod jaki mi wyskakuje na ECU jest taki 2804,tylko wydaje się mi on coś krótki i nie mogę odnaleź o co chodzi,proszę o pomoc, z góry dziękuje
    • Przez jareq66
      Witam.
      mam problem z zapalajacą się czerwoną kontrolką w jd 6920S 2002rok( tryb z kropelką w środku strzałkami do środka). wg instukcji jest to kontrolka oznaczająca niskie ciśnienie w skrzyni biegów. Zaczyna migać przeważnie po godzinie, dwóch godz pracy. zdarza się, że miga od razu po zapaleniu zimnego silnika. Następnie po zgaszeniu i zapaleniu ciągnika przez pewien czas nie miga i ponownie zaczyna migać po jakimś czasie. W Ciągniku wymieniłem olej i dwa filtry hydrauliczne- oryginał john deere, stan oleju jest prawie na maximum. myślałem, że wymiana oleju rozwiąże problem, niestety kontrolka dalej miga.Ciągnik pracuje normalnie podczas migającej kontrolki. proszę o pomoc, może ktoś wie jak rozwiązać problem i czy może to być coś poważnego??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.