Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mistrzu124    1

Witam. Planuje kupić Sipime 279/1 i tu moje pytanie bo czytałem na forach o tej prasie i wadą tej prasy wg ludzi są zamki klapy. Mam pytanie jak wyglądają te zamki klapy i gdzie się znajdują może ktoś ma zdjęcie. Z góry dzięki.

Pablo1970    6

Zamków   mechanicznych  nie  ma   jest   tzw  zamek  hydrauliczny    który  blokuje  olej  i  uniemożliwia  otwarcie  się  klapy  .

piech    0

Połączone

witam ja z takim pytankiem czy do prasy belujacej simpy dalo by sie zamontowac zamki komory bo w tej chwili jest klapa jest domykana chydraulicznie i podczas belowania otwiera sie;a i jak to zrobic jak cos

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.2 +1p. ostrzeżeń

Wiadomość z agroFakt.pl

kowboj11    1

Kolego tam przy rozdzilaczu są dwa zawory. jeden jest od tylnej klapy musisz się upewnić który to jest i skręcić go z rozwagą bo jeśli bendzie za mocno to coś zozpierd...,ją u siebiemam tak ustawione że wskazówka koniec czerwonego pola na zegarze,to klapa max dwa cm.się otworzy.

luc93    2

wysle ktoś zdjecie gdzie ten zawór jest z przodu przy rozdzielaczu czy gdzieś w prawym boku przy siłownikach komory  i czy pomoże to przy mtz 82 bo wiadomo  że tam słaba hydraulika iu może puszcza z traktora 

mistrzu124    1

Witam. Zakupiłem prasę Sipma z279/1 z hydraulicznym pobierakiem i mam pytanie od czego jest ta dźwignia ?  

post-151034-0-08487000-1430981502_thumb.jpg

kris14    261

Czy nie jest to czasem zawór hydrauliczny do przełączania między podbierakiem a klapą?

marko-kolo    511

tak, do tego to służy

można zrobić przełączanie na linki żeby nie wyskakiwać z ciągnika  

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

dzarjan8111    5

Możesz zrobić i na elektromagnes jak chcesz :P ewentualnie jak masz dodatkowy rozdzielacz w ciągniku to wkręcić przewód żeby wogóle nie używać tego przełanczania

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PatrykAd
      witam. Jak w temacie, sipma nie ucina całej siatki tylko po środku noża na ok 30cm tak więc kręci się nom stop i muszę nozem ręcznie odcinac możliwe że nóż się skrzywil? proszę o pomoc z góry dziękuję 
    • Przez AgroKolo
      Witam. Ostatnio mam problem z prasa kostkujaca sipma, mianowicie tworzy jedną wilelką bele... tak jakby jej nie zakańczała i nie tworzy nowej.. proszę o szybką poradę. Dziekuję.
    • Przez norbert098
      witam mam problem z prasa sipma faster po włączeniu sterownika powinien włączyć się nóż odcinajacy siatkę ale tak nie jest i wyskakuje błąd. ktoś miał taki problem?
    • Przez cash8791
      Witam serdecznie z góry przepraszam jeśli temat się powtarza ale nie mogłem znaleźć informacji na temat mojego problemu otóż mój problem polega na tym iż kostki wychodzące z prasy są w kształcie mniej więcej trapezu z tym szczegółem ze zawsze jedna strona jest krótsza a druga dłuższa , nadmienię iż wszystkie kostki są związane oraz to ze przeprowadziłem remont całego młota wraz z listwami prowadzącymi jak i wymieniłem dźwignie tnące i palce na aparatach i nic to nie dało (myśląc iż wina leży po stronie młota), nagarniacz również był wyregulowany i zamocowany nowy naciąg sznurka wraz z porcelanowymi tulejami kostki są zawsze związane ale krzywe jeśli ktoś ma wiedze na ten temat to mam nadzieje ze podzieli się informacja co jest przyczyną takich kostek.
      PS. Sznurek jaki używam to Jubilat 2500
      Pozdrawiam
    • Przez Bolo77
      Witam. Ostatnio zakupilem prase sipma farma 2 ale zauważyłem że po podniesienu klapy komory ona sama mi opada. Musze ja blokowac na rozdzielaczu inaczej opadnie.  Czy to jest normalne ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.